КІРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДОНЕЦЬКА
Справа № 3-1333-10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
19 березня 2010 року м. Донецьк
Суддя Кіровського районного суду м. Донецька Подолянчук І.М., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, що надійшла від Кіровського РВ ДМУ ГУМВС України в Донецькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,
уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, не працюючого,
проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3,
за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 КпАП України, -
В С Т А Н О В И В:
30 жовтня 2009р. постановою Селідовського райсуду м. Донецька при умовно-достроковому звільненні ОСОБА_1 з місць позбавлення волі було встановлено адміністративний нагляд строком на один рік, а также відповідні обмеження, в тому числі – і обов’язок з’являтись для реєстрації в орган внутрішніх справ по обраному місцю проживання тричі в місяць.
З указаною постановою, а таккож з постановою начальника Кіровського РВ ДМУ ГУМВС України в Донецькій області, якою були встановлені конкретні дні реєстрації:1,2 та третя суботи кожного місяця, ОСОБА_1 був своєчасно ознайомлений.
Ігноруючи вказані постанови суду та начальника Кіровського РВ ДМУ ГУМВС України в Донецькій області, 12 листопада 2009р. ОСОБА_1 без поважних причин не з’явився на реєстрацію в орган внутрішніх справ, за що постановою Кіровського райсуду м. Донецька від 11 грудня 2009р. був притягнутий до адміністративної відповідальності в вигляді штрафу на користь держави в розмірі 51 грн.
В суд 19 квітня 2010р. поступила справа про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1., якому інкримінується те, що 10 квітня 2010р., в період з 9 год і дор 14 год, він, як особа, відносно якої постановою суду встановлено адміністративний нагляд, не з’явився на реєстрацію в Кіровський РВ ДМУ ГУМВС України в Донецькій області.
ОСОБА_1 в судове засідання з’явився та суду пояснив, що не був неа реєстрації тому, що погано себе почував, а в райвідділі міліції реєстрацію проводять не протягом робочого дня райвідділу, тобто з 9 год. та до 17 год., а з 9 год. та до 14 год.
Такий термін реєстрації самовільно встановив старший дільничий інспектор, який проводить реєстрацію осіб, що знаходяться під адміністративним наглядом міліції.
Якби він знав, що реєструватись можна до кінця робочого дня в райвіддідлі міліції, то він би обов’язкого зареєструвався.
Відповідно частини першої ст. 187 ч.2 КУпАП України адміністративним правопорушенням визнається неповідомлення працівників органу внутрішніх справ, які здійснюють адміністративний нагляд, про зміну місця роботи або проживання, чи про виїзд за межі району (міста) у службових справах.
Винність ОСОБА_1 в неповідомленні працівників органу внутрішніх справ, які здійснюють адміністративний нагляд, про зміну місця роботи або проживання, чи про виїзд за межі району (міста) у службових справах матеріалами справи не підтверджується.
Також не підтверджується і його винність в неявці для реєстрації в період з 09 год та до 14 год 10 квітня 2010р., так як такі терміни реєстрації не встановлені ні постановою суду, ні постановою начальника райвідділу міліції, а самовільно та безпідставно втановлені посадовою особою райвідділу внутрішніх справ, яка в межах своїх службових обов’язків проводить реєстрацію осіб, що перебувають під адлміністративним наглядолм міліції. Ому такі терміни на можуть бути законними.
За таких обставин, оцінивши надані докази в їх сукупності, приходжу до висновку про відсутність у діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 КУпАП України, та про доведеність його вини.
На підставі вищевикладеного, керуючись статтями ч.2 ст. 187; ч.1 ст. 247; ч.3 ст.284 КпАП України, -
П О С Т А Н О В И В :
Справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 КпАП України закрити провадженням за відсутністю в його діях складу вказаного адміністративного правопорушення.
Постанова по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена в Апеляційному суду Донецької області протягом 10 днів з дня винесення постанови, а також опротестована прокурором протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя:
Постанова суду набула законної
чинності
«_______»____________ 2010 р.
Суддя І.М.Подолянчук
Строк пред’явлення постанови суду
до виконання
«_______»____________ 2013 р.
Суддя: І.М.Подолянчук