Судове рішення #8731831

   Справа № 2-229/2010 року

     

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

09 квітня  2010  року                                                                                   м.Южне

Южний міський суд Одеської області у складі:

головуючого судді -                 Горяінової К.А.,

при секретарі      -                           Прутян Х.М.,

розглянувши у відкритому  попередньому судовому засіданні в м. Южне цивільну справу за позовом   ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 звернулась до Южного міського суду Одеської області  з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, в якому зазначає, що 23.12.1995 року вона зареєструвала шлюб із відповідачем.

Від шлюбу мають двох дітей – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.

Позивач вказує, що сімейні стосунки з ОСОБА_2 не склались. Між сторонами шлюбно-сімейні відносини фактично розірвані, вони ведуть окреме господарство, відносини не підтримують. Позивач вважає подальше збереження сім’ї неможливим.

В попередньому судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримала в повному обсязі.

Відповідач у попереднє судове засідання не з’явився, надав до суду заяву, в якій визнав позов у повному обсязі.

Згідно ст.ст. 130, 174 Цивільного процесуального кодексу України, у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши позивача, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, що згідно свідоцтва про укладення шлюбу ОСОБА_2  та  ОСОБА_5  23.12.1995 року уклали шлюб.

         Після укладення шлюбу дружині присвоєно прізвище – „ Косухіна”.

ОСОБА_2 та ОСОБА_1 є батьками ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, про що свідчать копії свідоцтва про народження.

Відповідно до ч.2 ст.104 Сімейного кодексу України, шлюб припиняється внаслідок його розірвання.

Відповідно до ч.2 ст.112 Сімейного кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Спільне життя у подружжя не склалося, спільне господарство не ведеться, шлюбні та сімейні відносини подружжя припинені, почуття кохання та поваги між ними втрачені.

При таких обставинах суд приходить до висновку, що позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу підлягає задоволенню у повному обсязі, так як спільне життя подружжя та збереження сім’ї стало неможливо, збереження шлюбу суперечить інтересам подружжя та їх дітям і підлягає розірванню.

Відповідно до ст.ст. 79, 88 Цивільного процесуального кодексу України, підлягають стягненню з відповідача на користь позивача судові витрати в розмірі 38                  (тридцять вісім) гривень 50 (п’ятдесят) копійок, а саме: судовий збір у розмірі 8 (вісім) гривень 50 (п’ятдесят) копійок, витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільних справ у розмірі 30 (тридцять) гривень, сплата яких підтверджується квитанціями.

Керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 88, 130, 174, 209, 212-215, 218 Цивільного процесуального кодексу України,

В И Р І Ш И В :

Позов  ОСОБА_1 - задовольнити у повному обсязі.

Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, зареєстрований 23.12.1995 року Теплодарською селищною Радою Центральної райради м.Одеси, актовий запис № 55 - розірвати.

Стягнути з ОСОБА_2 судові витрати в розмірі 38  (тридцять вісім) гривень 50 (п’ятдесят) копійок, а саме: судовий збір у розмірі 8 (вісім) гривень 50 (п’ятдесят) копійок, витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільних справ у розмірі 30 (тридцять) гривень – на користь ОСОБА_1.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 державне мито у розмірі 17 (сімнадцять) гривень на користь держави, ОСОБА_2 від оплати державного мита звільнити.

На рішення суду може бути подана заява про апеляційне оскарження рішення через суд першої інстанції до апеляційного суду Одеської області протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга може бути подана на протязі двадцяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження рішення через Южний міський суд Одеської області, або в порядку ч.4 ст.295 Цивільного процесуального кодексу України.

Головуючий:

  • Номер: 22-з/821/94/21
  • Опис: про ухвалення додаткового рішення
  • Тип справи: на заяву (роз'яснення рішення суду, виправлення описок та арифметичних помилок у судовому рішенні, повернення судового збору, додаткове рішення суду)
  • Номер справи: 2-229/2010
  • Суд: Черкаський апеляційний суд
  • Суддя: Горяінова Катерина Анатоліївна
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 17.12.2021
  • Дата етапу: 17.12.2021
  • Номер: 22-ц/801/767/2022
  • Опис: за матеріалами заяви Терлецького Олександра Олеговича про заміну про заміну сторони виконавчого провадження у справі №2-229/2010
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-229/2010
  • Суд: Вінницький апеляційний суд
  • Суддя: Горяінова Катерина Анатоліївна
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 14.03.2022
  • Дата етапу: 14.03.2022
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація