№2-945/2010
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 січня 2010 року Залізничний районний суд м. Сімферополя у складі:
головуючого, судді – Шильнова М.О.
при секретарі - Пепа А.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у м. Сімферополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Відкритого Акціонерного Товариства «Сімферопольський склотарний завод» про стягнення заробітної плати, –
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1, звернувся до суду з позовом до ВАТ «Сімферопольський склотарний завод» про стягнення заробітної плати, мотивуючи свої вимоги тим, що 01.11.1996 року наказом № 170-к він прийнятий на роботу на посаду газосварщік. У грудні 2008 року отримав не в повному обсязі заробітну плату, а з січня 2009 року заробітна плати не сплачується. У зв’язку з чим, просить суд стягнути з відповідача на його користь заборгованість по заробітної платі у розмірі 7573,09 грн.
У судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримав, позов просив задовольнити у повному обсязі.
Представник відповідача у судове засідання не з’явився, повідомлений належним чином, про причини своєї неявки суду не повідомив та заяв про відкладення розгляду справи або про розгляд справи у його відсутність суду не надавав.
З урахуванням вищевикладеного, суд, порадившись на місці, ухвалив, провести заочний розгляд справи, що відповідає положенням ст. ст.169, 224 ЦПК України .
Суд, заслухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи і надані докази, вважає, що позовні вимоги ОСОБА_1 підлягають задоволенню у повному обсязі, з наступних підстав.
Судовим розглядом встановлено, що ОСОБА_1 наказом № 170-к від 01.11.1996 року був прийнятий на роботу (а.с.3).
Однак у грудні 2008 року отримав не в повному обсязі заробітну плату, а з січня 2009 року взагалі не сплачувалася заробітна плата, що підтверджується довідкою про заборгованість по заробітної платі № 643 від 20.07.2009р. у розмірі 7573,09 грн. (а.с.2).
Відповідно до ст. 115 КЗпП України, заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів.
Таким чином, з ВАТ «Сімферопольський склотарний завод» на користь ОСОБА_1 підлягає стягненню заробітна плата у 7573,09 грн.
З відповідача на підставі ст. 88 ЦПК України підлягають стягненню судовий збір у розмірі 75,73грн., а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи у розмірі 120грн.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 115 КЗпП України, керуючись ст. ст. 10, 11, 88, 209, 212, 214-215, 224-226, 294 ЦПК України, суд -
В И Р І Ш И В:
Позов задовольнити.
Стягнути з Відкритого Акціонерного Товариства «Сімферопольський склотарний завод» на користь ОСОБА_1 заробітну плату у розмірі 7573 (сім тисяч п’ятсот сімдесят три) гривні 09 копійок.
Стягнути з Акціонерного Товариства «Сімферопольський склотарний завод» на користь держави судовий збір у розмірі 75,73грн.
Стягнути з Акціонерного Товариства «Сімферопольський склотарний завод» на користь держави витрати на інформаційно-технічне забезпечення у розмірі 120грн.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Рішення може бути оскаржене позивачем в апеляційному порядку до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Залізничний районний суд м. Сімферополя АРК шляхом подання в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги або шляхом подання в 10-денний строк з дня проголошення рішення зави про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.
У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене відповідачем в апеляційному порядку.
Судья:
- Номер: 6/243/63/2018
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-945/2010
- Суд: Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
- Суддя: Шильнов Микола Олександрович
- Результати справи: повернуто скаргу
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.01.2018
- Дата етапу: 06.03.2018
- Номер: 2-во/243/24/18
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-945/2010
- Суд: Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
- Суддя: Шильнов Микола Олександрович
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.02.2018
- Дата етапу: 23.02.2018
- Номер: 22-ц/775/580/2018
- Опис: Цивільна справа за заявою ПАТ КБ " Приватбанк" про зміну способу виконання рішення Слов'янського міськрайонного суду Донецької області, ухваленого від 01 червня 2010 року по справі № 243-945-2010 з апеляційною скаргою Главатських К.В. на ухвалу Слов'янського міськрайонного суду Донецької області від 12.02.2018р.
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 2-945/2010
- Суд: Апеляційний суд Донецької області (м. Бахмут)
- Суддя: Шильнов Микола Олександрович
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 28.02.2018
- Дата етапу: 06.03.2018
- Номер: 2-945/2010
- Опис: про стягнення аліментів
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-945/2010
- Суд: Кременчуцький районний суд Полтавської області
- Суддя: Шильнов Микола Олександрович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.08.2010
- Дата етапу: 28.07.2015