Судове рішення #872522
№ 2- 343/2007p

№ 2- 343/2007p.

УХВАЛА

02 березня 2007 року                                          Бершадський районний суд Вінницької області

у складі головуючого                                         Жаруна А.П.

при секретарі                                                      Магдаль Н.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Бершадь цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про продовження строку для прийняття спадщини та визнання права власності в порядку спадкування за заповітом, суд -

ВСТАНОВИВ :

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про продовження строку для прийняття спадщини та визнання права власності в порядку спадкування за заповітом, зазначаючи, що ІНФОРМАЦІЯ_1 помер ОСОБА_4, після смерті якого залишилось спадкове майно: земельна частка (пай), спадкоємцями на майно померлого є вона та відповідачі, нині фактично спадщину прийняла в управління та володіння, але не оформила нотаріально, тому що пропустила строк на прийняття спадщини та не знайшла спільної мови щодо поділу спадкового майна з відповідачами, тому просить суд винести рішення, яким продовжити строк на прийняття спадщини та визнати право власності на спадкове майно померлого.

У судовому засіданні сторони надали суду укладену та підписану мирову угоду з метою врегулювання спору на основі взаємних поступок. За умовами мирової угоди відповідачі ОСОБА_2, ОСОБА_3. визнає за позивачкою ОСОБА_1 право власності на земельну частку (пай), розміром 1,93 в умовних кадастрових гектарах, яка перебуває в колективній власності КСП „ІНФОРМАЦІЯ_4" АДРЕСА_1(сертифікат на право на земельну частку (пай) серії ІНФОРМАЦІЯ_2, виданий ІНФОРМАЦІЯ_3 Бершадською райдержадміністрацією), яка належала померлому ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_4.

Зазначена                 мирова  угода  приєднана  до   справи.   Сторонам

роз'яснені наслідки такого рішення та закриття провадження у справі, що передбачені ст. 206 ЦПК України.

Враховуючи, що мирова угода, укладена сторонами, не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, вчинена в інтересах обох сторін, суд у відповідності до ст. 175, п.4 ч.1 ст. 205 ЦПК України ухвалою закриває провадження у справі.

 

Керуючись п.4 ч. 1 ст.  205 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Визнати укладену ОСОБА_1 та ОСОБА_2, ОСОБА_3 мирову угоду, за якою:

ОСОБА_1 виділяється у власність земельна частка (пай), розміром 1,93 в умовних кадастрових гектарах, яка перебуває в колективній власності КСП „ІНФОРМАЦІЯ_4" АДРЕСА_1(сертифікат на право на земельну частку (пай) серії ІНФОРМАЦІЯ_2, виданий ІНФОРМАЦІЯ_3 Бершадською райдержадміністрацією), яка належала померлому ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_4.

ОСОБА_2, ОСОБА_3. визнають за ОСОБА_1 право власності на вищезазначене майно.

Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про продовження строку для прийняття спадщини та визнання права власності в порядку спадкування за заповітом провадженням закрити.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк 10 днів, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвалу, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Вінницької області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч,4 ст.295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація