Судове рішення #8706541

Справа № 2-  4142   /2008р

УХВАЛА

06 травня 2008 р     Рівненський міський суд
в особі судді  Олексюк Г.Є.

при секретарі Мельнику А.В.

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в місті Рівне цивільну справу за позовом комунального підприємства " Теплотранссервіс" Рівненської міської Ради до ОСОБА_1 про стягнення боргу за використану теплову енергію в розмірі 3075, 49 грн.,

встановив :

КП" Теплотранссервіс" звернулось до Рівненського міського суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення боргу за використану теплову енергію в розмірі  3075, 49 грн.

В судове засідання від представника позивача надійшла заява про залишення позову без розгляду відповідно до п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України.

Також враховується, що відповідно до ч. 2 ст. 207 ЦПК України особа, заяву якої залишено без розгляду , після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду , має право звернутись до суду повторно.

На підставі викладеного, керуючись ст. 207 ч.1 п.5 ЦПК  України, суд

ухвалив :

Позовну заяву комунального підприємства " Теплотранссервіс" Рівненської міської Ради до ОСОБА_1 про стягнення боргу за використану теплову енергію в розмірі 3075, 49 грн.залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Рівненської області через Рівненський міський суд з поданням в п'ятиденний строк заяви про апеляційне оскарження з наступним поданням в 10 денний строк після подачі цієї заяви апеляційної скарги . Ухвала може бути також оскаржено і без подання заяви про апеляційне оскарження у випадку подання апеляційної скарги в п"яти денний строк з дня проголошення ухвали. У випадку неподання заяви про апеляційне оскарження в 5 денний строк ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація