Судове рішення #8704109

Справа №3-1614/ 2008 рік

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

04 червня 2008 року

Суддя Бахмацького районного суду Чернігівської області Зацерковний М.М., при секретарі Горбач Н.Д. розглянув матеріали, які надійшли з Бахмацького ВДАІ про притягнення до відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, працюючого екіпірувальником на складі ТНТ,

за ст.122 ч.2 Кодексу України про адміністративне правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

11 травня 2008 року о 12 год. 20 хв. ОСОБА_1 в м.Бахмач по вул.  Пушкіна, керуючи автомобілем ВАЗ 21063, державний номерний знак НОМЕР_1, не виконав вимогу дорожнього знаку 3.1 «Рух заборонено», чим порушив вимоги п.8.1. Правил дорожнього руху України.

Вина ОСОБА_1 доведена протоколом про адміністративне правопорушення серії СВ № 302542 від 11 травня 2008 року, його власним визнанням вини в протоколі про адміністративне правопорушення.

Сам правопорушник в судове засідання не з"явився з невідомої причини.

З урахуванням особи правопорушника, обставин справи, суд находить можливим призначити йому стягнення у вигляді попередження.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст.122 ч.2, 283, 284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.122 ч.2 КУпАП та призначити йому адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація