Судове рішення #8704084

Справа № 3- 1619 /2008 рік

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 червня 2008 року

Суддя місцевого суду Бахмацького району Чернігівської області ОСОБА_1, при секретарі Горбач Н.Д. розглянувши матеріали, які надійшли із ІДПС Бахмацького ВДАІ про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючого головним інженером Бахмацького МКЗ,

за ст.122ч. 1 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

11 травня 2008 року о 10 год. 00 хв. ОСОБА_2 в м. Бахмачі по вул. Батуринська, керуючи автомобілем ВАЗ 2109, державний номерний знак НОМЕР_1, здійснив обгін на шляхопроводі, чим порушив вимоги п.14.6. Правил дорожнього руху України.

Вина ОСОБА_2 доведена протоколом про адміністративне правопорушення серії СВ №302537 від 11 травня 2008 року та поясненнями правопорушника в протоколі про адмінправопорушення.

Сам правопорушник в судове засідання не з"явився з невідомої причини, незважаючи на його виклики в установленому порядку судовими повістками.

В діях ОСОБА_2 є склад правопорушення, передбаченого ст.122 ч.1  КпАП України.

З урахуванням особи правопорушника, обставин справи, суд вважає можливим призначити йому стягнення у вигляді попередження.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 122 ч.1, 283, 284 КпАП України, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1  ст.122 КпАП України і призначити йому адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація