Справа №3-2562/22 2009 р.
ПОСТАНОВА
Іменем України
11.03.2008 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Дмитрук Н.Ю., розглянувши матеріали, які надійшли від Голосіївського РУ ГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженка Хмельницької обл., не працює, проживає: АДРЕСА_1 за ст. 122 ч.3 КпАП України -
ВСТАНОВИВ
12.02.2009 року в 20 год. 00 хв. водій ОСОБА_1, керуючи автомобілем "НІССАН" Д/Н НОМЕР_1, на а/д Київ-Чоп, в зоні дії дорожнього знаку 5.45 в населеному пункті рухалась зі швидкістю 112 км/год., що перевищує встановлене обмеження на 52 км/год., швидкість вимірювалась приладом «Беркут» 0506008, чим порушила вимоги п. 12.9 Правил дорожнього руху України.
Гр. ОСОБА_1 в судове засідання з'явилась, свою вину у вчиненому правопорушенні заперечувала, та підтвердила свої пояснення з протоколу від 12.02.09 р.
Дослідивши матеріали справи і вислухавши пояснення гр. ОСОБА_1, враховуючи особу порушника та у зв'язку з малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення суд вважає необхідним звільнити її від адміністративної відповідальності яка передбачує ст. 122 ч.3 КпАП України, згідно ст. 22 КпАП обмежившись усним зауваженням.
Керуючись ст.ст.. 22, 283-285 КпАП України, -
ПОСТАНОВИВ
Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за ст.122 ч.3 КпАП України і обмежитись усним зауваженням.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва протягом 10 діб з моменту її винесення.