Судове рішення #8689431

Справа №3-49776/08

ПОСТАНОВА

26 листопада 2008 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Бужак   Н.П.,   розглянувши   адміністративний   матеріал   про   притягнення   до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, уродженки Харківської області, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1

-заст. 124КУпАП

ВСТАНОВИВ

12.11.2008 року приблизно о 16 год. 20 хв. водій ОСОБА_1, керуючи автомобілем Тойота, державний номер НОМЕР_1, в м. Києві по вулиці Прорізній, перед початком зміни напрямку руху не переконалася, що це буде безпечним для інших учасників руху, внаслідок чого під час маневру праворуч здійснила зіткнення з автомобілем Хонда, державний номер НОМЕР_2, чим порушила п. 10.1, 13.3 ПДР. її     вина підтверджується     протоколом     про     адміністративне правопорушення, поясненнями всіх учасників ДТП, схемою ДТП, протоколом огляду  місця ДТП.

Керуючись ст. 33, 124 (за редакцією від 07.12.1984 року) КУпАП, суд

ПОСТАНОВИВ

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі двох неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 34 грн.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація