Судове рішення #8686446

Справа №3-3396/09

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 травня 2009 року м. Одеса

Суддя Приморського районного суду м. Одеси - Терзі І.Г., розглянувши матеріали справи, які надійшли з Приморського РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який не працює, мешкає за адресою: АДРЕСА_1, за ст.164 ч.1 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

14.03.2009р. ОСОБА_1 на ринку "Привоз" в м. Одесі реалізовував цитрусові без дозвільних документів на здійснення підприємницької діяльності.

Таким чином, ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення передбачене ст.164 ч.1 КУпАП.

ОСОБА_1 до суду не з'явився, про слухання справи був повідомлений належним чином.

В протоколі зазначено, що ОСОБА_1 були роз'яснені його права та обов'язки, згідно зі ст. 63 Конституції України, ст. 268 КУпАП.

Вина ОСОБА_2 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення №000004 від 14.03.2009 р. та матеріалами перевірки Приморського РВ ОМУ УМВС України в Одеській області.

З врахуванням даних про особу правопорушника, обставин справи, вважаю необхідним визначити адміністративне стягнення правопорушнику в межах санкції ст.164 ч.1 КУпАП, у вигляді штрафу.

Керуючись ст.ст. 164 ч.1, 283, 284 КУоАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 164 ч.1 КУпАП.

Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 800 /вісімсот/ гривень з конфіскацією цитрусових та коштів на суму 399 грн. а.с/7-8/.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Одеської області через Приморський районний суд м. Одеси або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація