Справа № 3-326/2009р.
ПОСТАНОВА
IMEНЕМ УКРАЇНИ
23 березня 2009р. м. Корюківка
Суддя Корюківського районного суду Чернігівської області - Чурупченко М. І.,
при секретарі - Макуха О.О.,
з участю правопорушника - ОСОБА_1,
розглянувши матеріали, що надійшли від Корюківського РВ УМВС України в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого, громадянина України, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався,
за ст. 173-2 ч. 1 КпАП України, -
ВСТАНОВИВ:
20 березня 2009 року близько 18 год. 00хв. в смт. Холми Корюківського району Чернігівської області, за місцем свого проживання за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, вчинив сімейну сварку зі своєю дружиною ОСОБА_2, нецензурно лаявся на її адресу, погрожував фізичною розправою, намагався затіяти бійку, чим могло бути спричинено шкоду фізичному та психічному здоров'ю потерпілої, тобто скоїв правопорушення, передбачене ст. 173-2 ч. 1 КпАП України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину свою визнав повністю та пояснив, що дійсно, 20.03.2009 року вчинив сімейну сварку і щиро розкаюється у скоєному. Його вина підтверджується адміністративним протоколом ЧН № 053359 від 21.03.2009 року, протоколом про адміністративне затримання без номера від 22.03.2009 року, поясненням та заявою гр. ОСОБА_2.
Керуючись ст. ст. 284 ч. 1 п.1, 173-2 ч. 1 КпАП України, -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винним ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч. 1 КпАП України та призначити йому адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту строком на - 5 (п'ять) діб, початок відбування якого відраховувати з 01год. 55хв. 22.03.2009 року, тобто з часу адміністративного затримання.
Постанова підлягає оскарженню протягом 10 діб.