Судове рішення #8681060

ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

9  квітня  2010 року                                                                         м. Івано-Франківськ

Суддя Апеляційного суду Івано-Франківської області Гриновецький Б.М., розглянувши  адміністративну  справу  відносно ОСОБА_1 за протестом                   в.о. прокурора Снятинського району  на постанову судді Снятинського районного суду  від  3.03.2010 року,

в с т а н о в и в :

Цією постановою  щодо       ОСОБА_1,

                                        ІНФОРМАЦІЯ_1, пожежника Снятинського

                                             РВ ГУМНС

закрито адміністративну справу за відсутністю в його діях  складу корупційного правопорушення, передбаченого  ст. 5 ч.1 п. «в» ЗУ «Про  боротьбу з корупцією».

Він обвинувачувався у порушенні обмежень для державних службовців – наданні свого  трактора для надання послуг по забору  гравію.

 В  апеляції прокурор оспорює законність й обґрунтованість постанови суду, вважає, що в діях ОСОБА_1 є корупційне діяння, просить її скасувати, притягнути винного до відповідальності,  перевіривши  справу,  суд  вважає, що протест  задоволенню не  підлягає.

Висновок суду про відсутність у діях ОСОБА_1 корупційного  діяння грунтується на матеріалах справи, зокрема, на даних про те, що його вже притягнуто до адміністративної відповідальності за дане  правопорушення – за порушення порядку зайняття господарською  діяльністю.  Даних про скасування  постанови суду з цього приводу немає.

Слід погодитись із судом про те, що притягнення ОСОБА_1 за ці самі  дії  ще і по ЗУ «Про боротьбу з корупцією»   суперечитиме  ст. 61 Конституції України.

Всі наведені в апеляції доводи прокурора не ґрунтуються на чинному законодавстві, тому не можуть бути підставою для скасування постанови суду.

Таким чином протест прокурора  слід залишити без задоволення.

________________________________________________________________________________

Справа № 33-105 /2010р.                                           Головуючий у І інст.   Боднарук М.В.

Катег. ст. 5ч.1 ЗУ «Про боротьбу з корупцією»    Доповідач  Гриновецький Б.М.

К е р у ю ч и с ь    ст. 294 КУпАП,  суд,

п о с т а н о в и в :

Протест  в.о. прокурора  Снятинського району залишити  без задоволення, постанову судді  Снятинського  районного  суду  від  3.03.2010 року  щодо ОСОБА_1  -  без  змін.

               Суддя:                                                                           Б.М. Гриновецький

               Згідно з оригіналом

               Суддя                             Б.М. Гриновецький

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація