Справа №3-709/2010
П О С Т А Н О В А
09 квітня 2010 року суддя Пустомитівського районного суду Львівської області Кукса Д. А. розглянувши матеріали справи, які надійшли від ВДАІ з ОАТ Пустомитівського району та АТІ при ГУМУСУ у Львівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1 29.06.1984 р. н., проживає ІНФОРМАЦІЯ_1, по ст. 124 КУпАП,
в с т а н о в и в :
12.03.2010 року о 14.00 год. на автодорозі Пустомити-Оброшино, ОСОБА_1 керуючи автомобілем НОМЕР_1, не вибрав безпечну швидкість руху не врахував дорожньої обстановки і стан транспортного засобу не зміг постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним, внаслідок чого здійснив наїзд на перешкоду, завдавши технічних пошкоджень, чим порушила п. 12.1 ПДР України.
ОСОБА_1 . в судовому засіданні свою вину визнав, розкаявся.
Крім цього факт вчинення правопорушення стверджується протоколом про адміністративне правопорушення та особистими поясненнями правопорушника викладеними в протоколі про адміністративне правопорушення та схемою ДТП.
За вчинене правопорушення порушник підлягає покаранню.
Керуючись ст. 283 КУпАП, суддя,
п о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 124 КУпАП та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу в сумі 340 ( триста сорок) гривень в дохід держави.
На постанову може бути подана апеляційна скарга у апеляційний суд Львівської області протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя: Кукса Д. А.