Справа № 3-1866/07р.
ПОСТАНОВА
06.03.2007 року суддя Фрунзенського райсуду м. Харкова Алфьорова Т.М. розглянувши матеріали, яки надійшли з MB № 1 ДАІ при УМВС України в Харківської області у відношенні у відношенні
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, який народився у м. Харкові, громадянина України , освіта - середня ,не осуджений ,не працює , мешкає у м. Харкові, АДРЕСА_1, притягається до відповідальності згідно зі ст.122 ч.І КУпАП.
ВСТАНОВИВ:
02.02.07 в 12 годин 20 хвилин керував автомобілем КІА НОМЕР_1 по вул. полтавський шлях, при звори паво поруч на вул. Конева проїхав перехрестя на заборонений червоний сигнал світлофора, чим порушив п. 8.7.3 Правила Дорожнього руху . Дане правопорушення підтверджується матеріалами справи , а також поясненнями самого правопорушника.
Керуючись ст.ст. 122 ч.І ,282- 285 КУпАП, суд
ПОСТАНОВ ИВ
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави штраф у розмірі 17 грн.