Справа №2-4199-1/08
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 січня 2009 року
Солом'янський районний суд м. Києва в складі: головуючого- судді Безименної Н.В.., при секретарі: Палійчук В. О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
встановив:
Позивач звернулась до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу,
посилаючись на те, що 20.08.1999 р. вона зареєстрував шлюб з ОСОБА_2 Від шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
В судовому засіданні позивач позов підтримала, та пояснила, що хоче розлучитися, оскільки відповідач не сприяє зміцненню сім'ї та має інші погляди на виховання сина, вважала, що сім'ю зберегти не можливо.
Відповідач у судовому засіданні позов не визнав, вважав, що підстав для розлучення немає, пояснив, що позивачка вагітна, і що можливе збереження сім'ї.
Суд, заслухавши пояснення позивача, відповідача, вивчивши матеріали справи, вважає, що позов не підлягає задоволенню з таких підстав.
В судовому засіданні встановлено, що сторони уклали шлюб 20 серпня 1999 року, від шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Фактично причиною розлучення позивач вважає негативне ставлення чоловіка до зміцнення сім"ї та виховання сина, однак підтвердила, що вона вагітна і чекає дитину від відповідача.
У судовому засіданні відповідач заперечував ці обставини, вважав, що сім"ю можна зберегти, підстав для розлучення немає.
Відповідно до ч. 2 ст. 110 СК України позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки злочину, щодо другого з подружжя або дитини.
Враховуючи відносини між подружжям, те що в даний час позивач вагітна, доказів про протиправну поведінку відповідача не надано, суд вважає, що у позові необхідно відмовити.
Керуючись ст.ст. 10, 60, 88, 213, 214, 215-223, 298 ЦПК України, на підставі ст.ст. 105, 110, 112 Сімейного Кодексу України,
вирішив:
У задоволені позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - відмовити.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду м. Києва через районний суд.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви на апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.