Судове рішення #8664185

Справа № 2-3857\09

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 січня 2009 року Шевченківський районний суд м. Києва у складі:

головуючого - судді Ізмайлової Т.Л.

при секретарі Мозговій Є.Л.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

встановив:

Сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 13 січня 2001 року. Від шлюбу мають сина - ОСОБА_4 2001 року народження та дочки - ОСОБА_3 2004 року народження.

Позивачка зазначає, що з відповідачем спільне життя не склалося через несумісність характерів, в зв'язку з чим у них зникло почуття взаємопорозуміння, крім того у них різні погляди на життя. З січня 2008 року спільного господарства вони не ведуть, шлюбно-сімейні відносини не підтримують, проживають окремо. Шлюб існує формально.

Позивачка в судовому засідання позов підтримала.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав.

Вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 24 Сімейного Кодексу України шлюб грунтується на вільній згоді жінки та чоловіка.

Судом встановлено, що сторони з січня 2008 року спільного господарства вони не ведуть, шлюбно-сімейні відносини не підтримують, проживають окремо. Шлюб існує формально.

Враховуючи викладене, суд вважає, що шлюб підлягає розірванню.

На підставі викладеного, керуючись ч.3, ст.105, ч.1, ст. 110, ст.112 Сімейного кодексу України, ст.ст.3, 10, 57, 58, 213 ЦПК України, суд

вирішив:

Позов задовольнити.

Розірвати шлюб укладений між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, зареєстрований 13 січня 2001 року у Центральному відділі реєстрації шлюбів в м.Києві, актовий запис № 41.

При реєстрації розірвання шлюбу у відділі РАЦСу стягнути держмито з ОСОБА_2 25 грн. 00 коп., ОСОБА_1 від сплати держмита звільнити.

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва шляхом подачі апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження подається протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація