Справа № 3- 974
2010р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
02 квітня 2010 року
Суддя Коломийського міськрайонного суду П”ятковський В.І. розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, гр. України,
-за ст.ст. 124 ч.1, 130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В С Т А Н О В И В:
17 березня 2010 року гр. ОСОБА_1 в м. Коломия по вул. Чехова керуючи транспортним засобом «GELLY», н.з. АТ 6088 АТ в порушення п. 2.9, 13 ПДР, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння не дотримався безпечної дистанції та не врахував дорожньої обстановки, в результаті чого допустив зіткнення із транспортним засобом марки «DEWOO LANOS», н.з. АТ 5890 АТ.
Свою вину в скоєному правопорушенні особа, що притягується до адміністративної відповідальності визнала.
Проаналізувавши матеріали справи, зокрема: додаток до протоколу про адміністративне правопорушення, якою є план – схема місця ДТП, протокол огляду та перевірки технічного стану транспорту, письмові пояснення ОСОБА_1 та Олексина, водія автомобіля марки «DEWOO LANOS» та висновок щодо результатів медичного огляду на встановлення факту вживання та стану сп’яніння, вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення передбаченого ст. ст. 124 ч.1, 130 ч.1 КпАП України.
При призначенні адміністративного стягнення суд бере до уваги, що ОСОБА_1 вину в скоєному правопорушенні визнав, до адміністративної відповідальності притягується вперше, а керування транспортним засобом є єдиним джерелом доходів його сім’ї.
На підставі наведеного та керуючись ст. ст. 36, 221, 283, 284, 294 КпАП України.
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним:
- за ст. 124 ч.1 КпАП України накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 340 грн.;
- за ст. 130 ч.1 КпАП накласти адміністративне стягнення у вигляді40 год. громадських робіт
Відповідно до ст. 36 КпАП України накласти на ОСОБА_1 остаточне адміністративне стягнення у вигляді 40 год. громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності або на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Івано-Франківської області через Коломийський міськрайонний суд на протязі десяти днів, з дня винесення постанови.
СУДДЯ: П”ятковський В.І.
- Номер: 3-974/10
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-974/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: П'ятковський Володимир
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.08.2015
- Дата етапу: 20.08.2015
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-974/10
- Суд: Носівський районний суд Чернігівської області
- Суддя: П'ятковський Володимир
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.11.2010
- Дата етапу: 29.11.2010