Судове рішення #8644396

Справа № 3-4099-09

П О С Т А Н О В А

28 грудня 2009 року м. Вінниця

Суддя Замостянського районного суду м. Вінниці Шлапак Д.О., розглянувши матеріали, які надійшли від Замостянського РВ ВМУ УМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Вінниця, працюючого на ТОВ «Імідж» дистриб’ютором, який проживає: АДРЕСА_1, за ст. 160 ч. 2 КпАП України.

В С Т А Н О В И В :

01.11.2009 року о 10 годині 10 хв. ОСОБА_1, знаходячись по вул. Коцюбинського, в м. Вінниці, здійснював торгівлю з рук марлевими пов’язками в невстановленому місці, чим скоїв адмінправопорушення, передбачене ст. 160 ч.2 КУпАП.

Свою вину в скоєному ОСОБА_1 визнав, також вона доведена матеріалами справи.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 160 ч.2, 221 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В :

Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 102 грн.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови, шляхом подачі апеляційної скарги до апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація