Головуючий у 1 інстанції: Смолка І.О.
Справа № 22 - 3055/08
УХВАЛА
«08» вересня 2008 року м. Запоріжжя
Суддя апеляційного суду Запорізької області Осоцький І.І., розглянувши заяву ОСОБА_1 про роз'яснення рішення колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Запорізької області від 19 серпня 2008 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Ф*юче електроніко", треті особи -Запорізьке обласне управління у справах захисту прав споживачів, ПП Дегтярьов, про захист прав споживача, -
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Запорізької області від 19 серпня 2008 року рішення Жовтневого районного суду м. Запоріжжя від 23 червня 2008 року залишено без змін.
29 серпня 2008 року ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про роз'яснення рішення апеляційного суду Запорізької області від 19.08.2008 року.
За змістом ст. 221 ЦПК України роз'яснюється лише рішення суду, якщо воно є незрозумілим для осіб, які брали участь у справі.
Виконанню підлягає рішення суду.
Проте, з матеріалів справи видно, що в судовому засіданні апеляційного суду Запорізької області, яке відбулось 19.08.2008 року, була постановлена ухвала.
Оскільки цивільно-процесуальне законодавство в даному випадку не передбачає роз'яснення ухвали апеляційної інстанції, за таких обставин заяву ОСОБА_1 належить повернути заявникові. Керуючись ст.221 ЦПК України, суддя,
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про роз'яснення рішення колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Запорізької області від 19 серпня 2008 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Ф*юче електроніко", треті особи - Запорізьке обласне управління у справах захисту прав споживачів, ПП Дегтярьов, про захист прав споживача повернути ОСОБА_1.