Судове рішення #8604036

Справа № 4-113/2009 р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

3 березня 2009 року Калінінський районний суд міста Горлівка Донецької області у складі

головуючого судді Дундар І.О.

при секретарі Бушніной В.М.

за участю прокурора Горлова В.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Горлівка подання начальника Калінінської виправної колонії № 27 Управління Департамента в Донецькій області,

ВСТАНОВИВ:

18 лютого 2009 року начальник Калінінської виправної колонії № 27 звернувся до суду з поданням, в якому вказав, що 31 січня 2009 року о 18-01 годині при проведенні обшуку спального міста, яке закріплено за засудженим ОСОБА_1 був виявлений та вилучений мобільний телефон „Сименс МЕ-45". За даним фактом засудженого притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Просили вирішити питання вилученого телефона.

Дослідивши матеріали подання, суд приходить до наступних висновків.

Відповідно протоколу вилучення №139 від 31 січня 2009 року при особистому огляді засудженого ОСОБА_1 був виявлений та вилучений мобільний телефон „Сіменс МЕ-45".

На підставі Додатку № 9 до п. 32 Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань, засудженим заборонено зберігання грошей, цінностей.

Згідно ч. 2 п.7 ст. 102 Кримінально-виконавчого кодексу України виявлені в засуджених гроші, цінні папери і речі вилучаються і реалізовуються в порядку, встановленому частиною четвертою статті 59 цього Кодексу.

Виходячи з ч. 4 ст. 59 Кримінально-виконавчого кодексу України у разі виявлення заборонених предметів у засудженого, вони підлягають вилученню і зберіганню, гроші, цінності та інші речі за рішенням суду можуть бути передані в дохід держави.

Таким чином, мобільний телефон „Сіменс МЕ-45", який було вилучено у засудженого ОСОБА_1 належит передати в доход держави.

На підставі ч. 4 ст. 59, ч. 2 п. 7 ст. 102 Кримінально-виправного кодексу України, керуючись ст. 29 КУпроАП, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Подання начальника Калінінської виправної колонії № 27 Управління Департамента в Донецькій області задовольнити.

Мобільний телефон „Сіменс МЕ-45", вилучений у засудженого ОСОБА_1 передати в доход держави.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація