Справа №2-н-86/2008р.
СУДОВИЙ НАКАЗ
15 серпня 2008 року м. Теребовля
Суддя Теребовлянського районного суду Тернопільської області Бойко І.І., розглянувши заяву прокурора Теребовлянського району в інтересах ОСОБА_1
про стягнення заборгованості по заробітній платі в сумі 552 грн. відповідно до ст. 103 ЦПК України, ст. 116 КЗпП України,
наказую:
1. Стягнути з Теребовлянського комбінату комунальних підприємств, м.
Теребовля, вул. С. Стрільців, 63, р. НОМЕР_1 у Теребовлянському відділенні ВАТ «Ощадний банк України» № 6361, код 03353294, МФО 398187, в користь ОСОБА_1, жительки м. Теребовля, вул. Крушельницького, 9, Тернопільської області, - 552 грн. (п'ятсот п'ятдесят дві грн.) нарахованої та невиплаченої заробітної плати.
2. Стягнути з Теребовлянського комбінату комунальних підприємств в
дохід держави 51 грн. (п'ятдесят одну грн.) державного мита.
3. Стягнути з Теребовлянського комбінату комунальних підприємств
витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільної справи у суді в розмірі 15 грн. (п'ятнадцять грн.).
4. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Згідно зі статті 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувана протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.
Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу, судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.
Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України).