Судове рішення #8588942

Справа № 2-Н-851/2010р.

Категорія № 1

У Х В А Л А

06 квітня 2010 року                                                                                             м. Житомир

Суддя Богунського районного суду м. Житомира Грибан І.О., розглянувши заяву про видачу судового наказу Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1  про стягнення заборгованості за кредитним договором, -

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернувся до Богунського районного суду м. Житомира з даною заявою, в якій просить видати судовий наказ про стягнення з боржника на свою користь заборгованості за кредитним договором.

Заява не підлягає розгляду Богунським районним судом м. Житомира.

Відповідно до ст. 112 ЦПК України сторони мають право письмово визначити територіальну підсудність справи, крім справ, для яких встановлена виключна підсудність.

Згідно пункту 8.5 кредитного договору сторони домовилися, що усі спори, розбіжності або вимоги, які виникають з кредитного договору або в зв’язку з ним, у тому числі такі, що стосуються його виконання, порушення, припинення або визнання недійсним, підлягають вирішенню в одному із зазначених судів (за вибором сторони, яка ініціює спір) : Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська; Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська; суд по місцю реєстрації філії ПриватБанку, із діяльності якої виник спір; Постійно діючий суд при Асоціації «Дніпропетровський банківський союз» м. Дніпропетровська або Постійно діючий третейський суд при Асоціації «Юридичні компанії України» м. Дніпропетровська.  

Із заяви та доданих до неї доказів не вбачається, що зобов’язання у боржника виникли з діяльності філії банку, яка б розташовувалася на території Богунського району м. Житомира.

За змістом ст. 112 ЦПК України встановлена договірна підсудність є обов’язковою для сторін.

Керуючись ст.ст. 97, 112, 293 ЦПК України, суд, –

УХВАЛИВ:

Заяву Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» про видачу судового наказу - повернути  заявнику для подачі до належного суду за підсудністю.    

Копію ухвали суду разом із заявою та всіма додатками до неї повернути заявникові.

 

    Ухвала суду може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області шляхом подання протягом 5 днів, починаючи з дня її проголошення, заяви про апеляційне оскарження або апеляційної скарги.

    Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви про апеляційне оскарження, якщо така заява або апеляційна скарга не були подані.

Суддя                                                                                                            

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація