Судове рішення #8581149

Справа № 3-3691/09

ПОСТАНОВА

13 березня 2009 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Савицький О.А., розглянувши матеріали, що надійшли з Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності громадянку ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючої, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1

за ч. 1 ст. 173-2 КпАП України

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 06.03.2009року о 20-00 год. за адресою:АДРЕСА_1 вчинила сварку зі своїм співмешканцем ОСОБА_2, та висловлювалася на його адресу нецензурною лайкою, чим вчинила насильство в сім'ї, тобто скоїла правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 173-2 КпАП України.

ОСОБА_1 свою вину визнала.

Винність останньої у вчиненні зазначених дій підтверджується матеріалами адміністративної справи.

Керуючись ст.ст. 33, 173 КпАП України,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винною в скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КпАП України та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 51 (п'ятдесят одна) гривня.

Постанову може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва шляхом подачі апеляційної скарги до Шевченківського районного суду м. Києва протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація