Судове рішення #8572409

Справа № 2-2067/2008 p.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

10 грудня   2008 року Фастівський міськрайонний суд Київської області в складі: головуючого судді - Івасишин В.П.. при секретарі - Соловей Ж.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Фастів цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

08.12.2006 року був укладений шлюб між позивачем та відповідачем. Від даного шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає з відповідачкою та перебуває на її утриманні. Спільне життя у них не склалося, так як вони різні люди, мають різні характери та погляди на життя, що призводить до нерозуміння одне одного. Сторони спільного господарства не ведуть, подружніх стосунків не підтримують, подальше сумісне життя суперечить інтересам позивача. Спору щодо поділу майна сторони не мають. Тому позивач звернувся до суду і просить розірвати шлюб між ним та відповідачем.

В судовому засіданні позивач підтримав свій позов і просив розірвати шлюб між ним та відповідачем.

Відповідач в судовому засіданні позов визнала і не заперечувала розірвати шлюб між нею та позивачем, сина просила залишити проживати з нею.

Суд, вислухавши пояснення сторін, вивчивши письмові матеріали справи, вважає, що позов обгрунтований та підлягає задоволенню.

Так, в судовому засіданні встановлено, що 08.12.2006 року був укладений шлюб між позивачем та відповідачем, що підтверджується свідоцтвом про шлюб, серії 1-ОК №065793, виданим відділом РАЦСу Фастівського міськрайонного управління юстиції Київсьокї області від 24.09.2008р. Від даного шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується свідоцтвом про народження, серії 1-ОК №104857, виданим відділом РАЦСу Фастівського міськрайонного управління юстиції Київської області від 24.09.2008р., який проживає з відповідачкою та перебуває на її утриманні. Спільне життя у них не склалося, так як вони різні люди, мають різні характери та погляди на життя, що призводить до нерозуміння одне одного. Сторони спільного господарства не ведуть, подружніх стосунків не підтримують, подальше сумісне життя суперечить інтересам позивача. Спору щодо поділу майна сторони не мають.

Відповідно до п.2 ст.112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що мають істотне значення.

Таким чином, суд вважає, що слід розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, слід залишити проживати з відповідачко.

На підставі ст.ст.56, 110, 112 Сімейного Кодексу України, керуючись ст.ст.5, 6, 8, 11, 14, 60, 130, 212-215, 224, 294 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити повністю.

Шлюб, зареєстрований 08.12.2006 року відділом РАЦСу Фастівського місьрайонного управління юстиції Київської області, актовий запис №532, між ОСОБА_1

Володимировичем та ОСОБА_1 (дівоче прізвище - Тарасенко) ОСОБА_4 розірвати.

Сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, залишити проживати з ОСОБА_2.

Стягнути з ОСОБА_1 витрати при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в розмірі 17 (сімнадцять) грн.

Звільнити ОСОБА_2 від сплати держмита, як потерпілу від наслідків аварії на ЧАЕС.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через Фастівський міськрайонний суд Київської області шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація