Судове рішення #8571987

Справа № 2о-24 2009р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

06 березня 2009р.

Городенківський районний суд Івано-Франківської області у складі:

головуючого – судді     Буждигана О.В.

секретаря     Багрейчук В.І.

розглянув у відкритому попередньому судовому засіданні в залі суду в м.Городенка справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу

ВСТАНОВИВ:

Заявник посилається в заяві, що він народився 10.02.1949р. і його прізвище, ім'я та по батькові ОСОБА_1. В 1966 році він закінчив навчання в професійно - технічному училищі №13 м.Придніпровська Дніпропетровської області. Йому видано атестат за №1443 і прізвище, ім'я і по батькові записано як ОСОБА_2. Такий запис в даний час є перешкодою в нарахуванні пенсії за віком. Зробити виправлення в атестаті не можливо, а тому заявник просить суд ухвалити рішення яким встановити факт належності йому атестату виписаного на ОСОБА_2.

В судовому засіданні заявник свої вимоги підтримав. Пояснив, що в атестаті його прізвище і ім'я записані як ОСОБА_2 помилково. Його правильне прізвище ОСОБА_1. Помилковий запис в атестаті про закінчення училища є перешкодою в нарахуванні більшого розміру пенсії.

Суд, вислухавши заявника, представника управління пенсійного фонду, яка не заперечує про встановлення такого факту, перевіривши матеріали справи і вважає, що заяву слід задоволити. Згідно свідоцтва про народження заявника та його паспорту він значиться як ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1. Запис в атестаті №1443 про закінчення професійно - технічного училище №13 в м.Придніпровську як ОСОБА_2 є перешкодою в призначенні відповідного розміру пенсії, є помилковим.

При таких обставинах справи і доказах є підстави задоволити заяву. Керуючись    ст.ст. 130, 174, 213-215 ЦПК України, ст.ст.256-259 ЦПК України суд

ВИРІШИВ:

Позов задоволити. ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 встановити факт належності атестату №1443 виписаного на ОСОБА_3 про закінчення міського професійно -технічного училища №13 м.Придніпровська в 1966 році.

Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Івано -Франківської області. Заява про апеляційне оскарження рішення суду подається протягом 10 днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження або в порядку визначеному ч.4 ст.295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація