Судове рішення #8556357

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                                                                                             

                                                                                                                         Справа № 1- 147/2010 р.

                                                                    В И Р О К

                             І М Е Н Е М               У К Р А Ї Н И

         

17 березня 2010 р.                                                                Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області в складі :

                                                                                     судді П”ятковського В.І.

                                                                                     секретаря Іванишин Х.І.

                                                                                     з участю прокурора Безрукого О.Р., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Коломиї справу про обвинувачення :

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця і жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, не працюючого, не одруженого, раніше не судимого, гр. України,

- в скоєнні злочину передбаченого ст. 296 ч. 1 КК України,

 В С Т А Н О В И В :

           

   Підсудний ОСОБА_1 грубо порушив громадський порядок та виразив явну неповагу до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю. Даний злочин було скоєно за наступних обставин.

   Так 07 травня 2004 року  приблизно о 23.30 хв.8 год. 00 хв. підсудний знаходячись біля кафе “Гамолка» в населеному пункті Увала, Прага-вихід, Чеської Республіки грубо порушуючи громадськийй порядок, виражаючи явну неповагу до суспільства наблизився до ОСОБА_2, жителя Чехії і діючи з особливою зухвалістю  наніс йому декілька ударів рукою по обличчю і тілу, чим спричинив тілесні ушкодження у вигляді струсу головного мозку, пухлин правого та лівого ока та повік.

           Свою вину у пред»явленому обвинуваченні підсудний визнав і дав суду показання, що на той час знаходився на заробітках у Чехії і потерпілий неодноразово ображав його на словах підкреслючи,що не любить українців. Того вечора потрепілий знаходився внетверезому стані і колм все це повторилося, він не стримавшись вийшов з ним на вулицю і наніс кілька ударів руками по обличчю і тілу. Від даних ударів потерпілий впав, а він покинув місце події. Після виїхав з даного міста, а через рік і з країни, де перебував нелегально. Наступні роки працював і также нелегально проживав у Італії, звідки повернувся зимою цього року.

У вчиненому розкаюється, запевняє суд, що надалі порушувати закон не буде, просить не карати суворо.

Виходячи із вимог ст. 299 КПК України суд визнав недоцільним дослідження інших фактичних обставин справи, оскільки вони ніким не оспорюються і всі учасники судового розгляду правильно розуміють зміст цих обставин, а тому у суду немає сумнівів у добровільності та істинності їх позицій.

            Таким чином в судовому засіданні знайшла підтвердження вина підсудного ОСОБА_3 в грубому порушенні громадського порядку з мотивів  явної неповаги до суспільства, хуліганстві, що супроводжувалося особливою зухвалістю, тобто скоєнні злочину передбаченого ст. 296 ч. 1 КК України.

 При обранні покарання підсудному суд приймає до уваги ступінь суспільної небезпеки вчиненого злочину та дані про його особу.

Обставин, що обтяжують покарання суд не вбачає.

             До обставин, що пом”якшують  покарання та істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину суд відносить – перше притягнення до кримінальної відповідальності, щире розкаєння у вчиненому, позитивну характеристику, та що з часу скоєння злочину минув тривалий час протягом якого підсудний нових злочинів не вчиняв, а тому вважає за можливе застосувати до нього ст. 69 КК України і обрати покарання нижче нижчої межі ніж передбачено санкцією статті.

         

            На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України,

                                                       

            З А С У Д И В :

 

ОСОБА_1 визнати винним за ст. 296 ч. 1 КК України та застосувавши ст. 69 КК України призначити покарання – одну тисячу двісті гривень штрафу.

Запобіжний захід засудженому до вступу вироку в законну силу залишити підписку про невиїзд.

            Вирок може бути оскаржено до апеляційного суду Івано-Франківської області через Коломийський міськрайонний суд на протязі п”ятнадцяти діб, з моменту проголошення .

         

С У Д Д Я  :

 

  • Номер: 11-кп/783/87/18
  • Опис: кримінальне провадження щодо Бойчука М.С. за ст. 191 ч. 2 КК України
  • Тип справи: на кримінальне провадження з перегляду судових рішень апеляційною інстанцією
  • Номер справи: 1-147/10
  • Суд: Апеляційний суд Львівської області
  • Суддя: П'ятковський Володимир
  • Результати справи: Винесено ухвалу про скасування ухвали (постанови)
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.01.2018
  • Дата етапу: 31.08.2018
  • Номер: 11-кп/811/1082/19
  • Опис: матеріали кримінального провадження стосовно Буцяк С.Р.про перегляд постанови за нововиявленими обставинами
  • Тип справи: на кримінальне провадження з перегляду судових рішень апеляційною інстанцією
  • Номер справи: 1-147/10
  • Суд: Львівський апеляційний суд
  • Суддя: П'ятковський Володимир
  • Результати справи: Винесено ухвалу про залишення ухвали (постанови) суду першої інстанції без змін, а апеляції - без задоволення
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.10.2019
  • Дата етапу: 19.02.2020
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація