Копія: Справа № 3-87/2010 р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
9 лютого 2010 р м. Первомайськ
Суддя Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області Сташенко А.О., розглянувши адміністративну справу, яка надійшла до суду 13 січня 2010 року від ВДАІ по ОАТ м. Первомайська та Первомайського району УДАІ УМВС України в Миколаївській області про притягнення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, студент Дніпропетровського НУЗТ ім. академіка В.Лазаряна, інвалідності не має, мешканця: АДРЕСА_1, до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 130 ч.1 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В :
12 листопада 2009 р. о 14 год. 00 хв . ОСОБА_1 керував автомобілем «ЗАЗ-1102», держ.№ НОМЕР_1 на ст. Бандурка, Первомайського району, з явними ознаками алкогольного сп’яніння, а саме: запах алкоголю з порожнини рота, почервоніння очей, тремтіння пальців рук, від проходження огляду на стан сп’яніння відмовився в присутності 2 свідків, чим порушив вимоги п. 2.5 ПДР, тобто вчинив правопорушення, за яке передбачена ч. 1 ст. 130 КУпАП адміністративна відповідальність.
Указані обставини ОСОБА_1 підтвердив особистими поясненнями у протоколі ВЕ № 069922 від 12 листопада 2009 р. та в судовому засіданні пояснив, що дійсно відмовився від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння, оскільки вживав спиртні напої і після цього керував автомобілем «ЗАЗ-1102».
Враховуючи те, що ОСОБА_1 визнав свою вину, своїми діями не завдав шкоди іншим учасникам дорожнього руху та просив застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, оскільки в зв’язку зі скрутним матеріальним становищем не може сплатити штраф, суд вбачає за необхідне піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у вигляді громадських робіт, передбаченому ст. 130 ч. 1 КУпАП.
Керуючись ст.ст. 33, 130 ч. 1 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В:
Піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у вигляді громадських робіт на строк 50 (п’ятдесят) годин.
На постанову може бути подано апеляційну скаргу до Апеляційного суду Миколаївської області протягом десяти днів з дня винесення постанови через Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області.
С У Д Д Я: підпис.
Копія вірна. С У Д Д Я :