Копія: Справа № 3-257/2010 р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
1 лютого 2010 року м. Первомайськ
Суддя Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області Сташенко А.О., розглянувши адміністративну справу, яка надійшла до суду 26 січня 2010 року від ВДАІ по ОАТ м. Первомайська та Первомайського району УДАІ УМВС України в Миколаївській області на ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця: АДРЕСА_1, про притягнення до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 130 ч. 2 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В :
27 грудня 2009 року о 3 год. 10 хв. ОСОБА_1 керував автомобілем «Шевролет», держ. № НОМЕР_1 у м. Києві по вул. Кільцева дорога, з явними ознаками алкогольного сп'яніння: різкий запах алкоголю з ротової порожнини, почервоніння білків очей, від проходження огляду на стан сп’яніння відмовився в присутності 2 свідків, чим порушив вимоги п. 2.5 ПДР, тобто вчинив правопорушення, за яке передбачена ст.130 КУпАП адміністративна відповідальність.
Указані обставини ОСОБА_1 підтвердив особистими поясненнями до протоколу АА № 230484 від 27 грудня 2009 року.
Оскільки указане правопорушення ОСОБА_1 вчинив повторно протягом року, про що свідчить копія постанови № 3-1996/2009 р. від 27 липня 2009 року, то дії вчинені ним 27 грудня 2009 року слід кваліфікувати за ст. 130 ч.2 КУпАП.
Враховуючи те, що ОСОБА_1 про час і місце розгляду справи було своєчасно сповіщено, проте на виклик суду він не з’явився і клопотань про відкладання розгляду справи від нього не надходило, що дає можливість розглянути справу у його відсутності, як це передбачено ст. 268 ч.1 КУпАП, а вчинене ним правопорушення відноситься до грубих порушень ПДР України як таке, що безпосередньо впливає на безпеку дорожнього руху та її учасників, до того ж, під час дослідження матеріалів справи не виявлено пом’якшуючих обставин, як це передбачено ст. 34 КУпАП, вважаю за необхідне піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами, передбаченому ст. 130 ч. 2 КУпАП.
Керуючись ст.ст. 33, 130 ч. 2 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В :
Піддати ОСОБА_1,адміністративному стягненню у вигляді позбавлення права керування транспортним засобом строком на 3 (три) роки, без оплатного вилучення транспортного засобу.
На постанову може бути подано апеляційну скаргу до Апеляційного суду Миколаївської області протягом десяти днів з дня винесення постанови через Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області.
С У Д Д Я: підпис.
Копія вірна. С У Д Д Я :
- Номер: 1
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-257/10
- Суд: Приморський районний суд Запорізької області
- Суддя: Сташенко Анатолій Олександрович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.06.2015
- Дата етапу: 21.09.2015