Судове рішення #8553522

Копія: Справа № 3-655/2010р.

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

29 березня 2010 р                                                                                     м. Первомайськ

Суддя Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області Сташенко А.О., розглянувши адміністративну справу, яка надійшла до суду 15 березня 2010 року від ВДАІ по ОАТ м. Первомайська та Первомайського району УДАІ УМВС України в Миколаївській області про притягнення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, оператора АЗС «Хаскі», мешканця: АДРЕСА_1 до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 130 ч.1 КУпАП, -

В С Т А Н О В И В :

3  березня  2010 р. о 21 год. 50 хв. ОСОБА_1 керував автомобілем «ВАЗ-2121», держ. №  НОМЕР_1, у м. Первомайськ, по вул. Коротченко, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, чим порушив вимоги п. 2.9 а) ПДР, тобто вчинив правопорушення, за яке передбачена ст. 130 ч.1 КУпАП адміністративна відповідальність.

ОСОБА_1 погодився пройти огляд на стан сп’яніння у медичному закладі як це передбачено ст. 266 КУпАП, висновок лікаря по результатам огляду – алкогольне сп’яніння, про що свідчить протокол медичного огляду № 120 від 3  березня  2010 р. на стан сп’яніння ОСОБА_1, який було складено у відповідності до вимог  п. п. 3, 4 ст. 266 КУпАП.

Указані обставини ОСОБА_1  підтвердив особистими поясненнями до протоколу ВЕ № 130562 від 3  березня  2010 р.  та у судовому засіданні.

Враховуючи те, що ОСОБА_1 визнав свою вину, щиро розкаявся, своїми діями не завдав шкоди іншим учасникам дорожнього руху та просив застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, оскільки в зв’язку зі скрутним матеріальним становищем не може сплатити штраф, суд вбачає за необхідне піддати  ОСОБА_1 адміністративному стягненню у вигляді громадських робіт, передбаченому ст. 130 ч. 1 КУпАП.  

Керуючись ст.ст. 33, 130 ч. 1 КУпАП,

П О С Т А Н О В И В:

Піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у вигляді громадських робіт на строк 50 (п’ятдесят) годин.

На постанову може бути подано апеляційну скаргу до Апеляційного суду Миколаївської області протягом десяти днів з дня винесення постанови через Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області.

С У Д Д Я: підпис.                                                                                

                Копія вірна.   С У Д Д Я :

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація