Справа № 2-815
2010 рік
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(заочне)
29.03.2010 року м. Василівка
Василівський районний суд Запорізької області
у складі: головуючого судді Пушкарьової С.П.
при секретарі Четвертак Л.М.
за участю представника позивача Бабаніна В.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Василівка цивільну справу за позовом КП «Облводоканал» ЗОР в особі Василівського експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення КП «Облводоканал» ЗОР до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за надані послуги з водопостачання та водовідведення, суд, -
В С Т А Н О В И В:
У позовній заяві вказано, що з 01.07.2008 року підприємство позивача надає послуги по водопостачанню та водовідведенню відповідачу ОСОБА_2, яка мешкає за адресою: АДРЕСА_1.
Відповідач постійно користувався наданими послугами з водопостачання та водовідведення, але не сплачував їх вартість, чим завдав позивачу матеріальної шкоди.
За період з 01.07.2008 року по 01.02.2010 року заборгованість відповідача перед позивачем становить 1395,40 грн.
Згідно з п. 3 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом. Договір про надання послуг з централізованого опалення холодної води та водовідведення між відповідачем та позивачем був укладений 01.07.2008 року за № 253.
Згідно з п. 9 Договору «Розрахунковим періодом за спожиті послуги є календарний місяць. У разі застосування щомісячної системи оплати послуг надані платежі вносяться не пізніше 10 числа місяця, що настає за розрахунковим», що відповідачем не виконано.
Рішенням № 26 від 28.02.2008 року Запорізької обласної ради затверджені тарифи для населення за 1 м. куб.: водопостачання у розмірі 4,48 грн., водовідведення у розмірі 6,13 грн..
У відповідача засіб обліку води відсутній. Добова норма споживання води становить 180 л на добу.
У судовому засіданні представник позивача Бабанін В.О. позовні вимоги підтримав та просить суд стягнути з відповідача суму заборгованості за надані послуги у розмірі 1395,40 грн., а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
Відповідач в судове засідання не з’явився. Про час та місце слухання справи повідомлений своєчасно та у встановленому законом порядку, про причини неявки суд не повідомлено. Заперечень проти заявлених позовних вимог до суду не надано.
Суд, згідно ст.ст.76,169,224 ЦПК України, вислухавши думку представника позивача, вважає можливим розглянути справу та ухвалити заочне рішення за відсутності відповідачів на підставі наявних у справі доказів.
Вислухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи - розрахунок заборгованості, довідку про місце проживання, договір про надання послуг та інші матеріали справи, суд вважає, що позовні вимоги обґрунтовані, підтверджуються матеріалами справи та підлягають задоволенню.
Відповідно до ст. 88 ЦПК України судові витрати у вигляді судового збору суд покладає на відповідача.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 67, 68 ЖК, ст.ст. 11, 509, 526, 610-612, 625 ЦК України, ст.ст. 3, 4, 10, 11, 14, 82, 88, 208, 209, 214 -215, 224 ЦПК України, суд, -
В И Р І Ш И В :
Позовну заяву КП «Облводоканал» ЗОР в особі Василівського експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення КП «Облводоканал» ЗОР до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за надані послуги з водопостачання та водовідведення – задовольнити у повному обсязі.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь КП «Облводоканал» ЗОР в особі Василівського експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення КП «Облводоканал» ЗОР заборгованість у сумі 1395 грн. 40 коп. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 30 грн., а всього 1425 грн. 40 коп.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави держмито у розмірі – 51 грн.
Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Позивач має право подати заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву не буде подано. Якщо буде подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не буде подана у строк, встановлений ст. 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. Уразі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Голова Василівського районного суду
Запорізької області С.П. Пушкарьова
- Номер: 2/2407/2093/11
- Опис: про надання дозволу на виїзд малолітньої дитини за кордон
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-815
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Пушкарьова Світлана Павлівна
- Результати справи: заяву задоволено повністю
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.08.2011
- Дата етапу: 20.09.2011