Судове рішення #8541306

Справа №3-295/2009 p.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 травня 2009 року. Суддя Варвинського районного суду Чернігівської області Онищенко О.І. розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення, які надійшли із Варвинського РВ УМВС України в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 06.08.1963 р. н. жителя ІНФОРМАЦІЯ_1 перебуває на обліку в центрі зайнятості, до адміністративної відповідальності не притягувався,

ст.173-2ч. 1 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

16 травня 2009 року о 22 годині ОСОБА_1 в селі Дащенки по вулиці Перемоги 9 вчинив насильство в сім'ї фізичного та психологічного характеру: затіяв сварку, в ході якої наніс побої своїй матері ОСОБА_2, що не завдали їй фізичного болю, словесно образив її, чим завдав шкоду її фізичному та психічному здоров'ю.

В судовому засіданні ОСОБА_1 підтвердив факт вчинення правопорушення.

Щире розкаяння особи яка притягується до адміністративної відповідальності є обставиною, що пом'якшує відповідальність. Обставиною, що обтяжує відповідальність за адміністративне правопорушення є вчинення правопорушення в стані алкогольного сп'яніння.

Вивчивши матеріали справи, а саме протокол про адміністративне правопорушення, заслухавши пояснення ОСОБА_1, враховуючи особу, яка притягується до адміністративної відповідальності, характер вчиненого адміністративного правопорушення, останню слід притягнути до адміністративної відповідальності, виходячи з вимог ст. 173-2 ч. 1 КУпАП.

Керуючись ст.ст. 173-2 ч.1, 283, 284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч.1 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу у розмірі 51 (п'ятдесят одна) гривня.

Постанова суду може бути оскаржена до апеляційного суду Чернігівської області через Варвинський районний суд Чернігівської області протягом десяти днів з дня її винесення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація