Справа № 3-141/2009
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 лютого 2009 року суддя Дністровського міського суду Перекупка І. Г., розглянувши матеріал, що надійшов від Димитровського MB УМСВ України в Донецькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, що народилася 25 січня 1992 року у м. Димитров, громадянка України, вихованка ОСОБА_2Димитров, що мешкає у м. Димитров Донецької області, вул. Л.Чайкіної, б. 32
за ст.178 ч.1 Кодекса України про адміністративні правопорушення,
УСТАНОВИВ:
16 січня 2009 року о 10:00 годин Котульова ВЖ у громадському місті на території шкільного подвір'я ОСОБА_2 знаходилася у стані алкогольного сп'яніння, мала неохайний зовнішній вигляд, хитку ходу, беззв'язну мову» запах спиртного з роту, що викликало огиду, чим образила людську гідність і громадську мораль і скоїла адміністративне правопорушення, передбачене ст.178 ч.1 КпАП України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 визнала свою провину у скоєному правопорушенні.
Про скоєне правопорушення складено протокол серії ДО № 335340 від 04.02.2009 р.
Факт скоєння правопорушення підтверджується поясненнями свідків ОСОБА_3, ОСОБА_4 та ОСОБА_5, доданим до протоколу.
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 є неповнолітньою.
Згідно ст. 24-1 КпАП України з урахуванням характеру вчиненого правопорушення та особи правопорушника за вчинення адміністративного правопорушення до неповнолітнього у віці від 16 до 18 років можуть бути застосовані заходи впливу, передбачені цією статтею.
З урахуванням характеру вчиненого правопорушення та особи правопорушника, вік якої 17 років, вважаю необхідним застосувати до нього захід впливу - попередження.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст.24-1, 178 ч.1, 284 КпАП України, суддя
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винною ОСОБА_1 за ст. 178 ч.1 КпАП України та попередити.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Димитровський міський суд Донецької області протягом десята діб з дня її винесення.