Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #853250
Справа №2-о-21/2007

  Справа №2-о-21/2007

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 березня 2007 року                                                   Голованівський районний суд

Кіровоградської області

в складі головуючого судді        -  О.Ф. Бутенко

при секретареві                                       - Н.П. Швець

розглянувши в судовому засіданні в смт Голованівськ справу за заявою ОСОБА_1, заінтересовані особи - Розкішненська сільська рада , ОСОБА_2, ОСОБА_3 про надання права на шлюб

встановив:

Заявниця звернулася до суду з зазначеною заявою і

вказала,   що  вона   проживає   сумісно      з   ОСОБА_3 з 2006 року . В зв»язку з тим , що у них має народитися дитина , що підтверджується довідкою , виданою Побузькою лікарнею , вони хочуть зареєструвати шлюб . Так як вона не досягла шлюбного віку, згідно ст. 22 СК України офіційно шлюб зареєструвати не можуть .

Просить заяву задовольнити та надати їй право зареєструвати шлюб в Розкішненській сільській раді  з ОСОБА_3 .

В судовому засіданні заявниця ОСОБА_1 свої вимоги підтримала, пояснила, що вона і ОСОБА_3. створили сім"ю, проживають сумісно і чекають народження дитини, вона знаходиться на 13-му тижні вагітності, але зареєструвати шлюб не можуть, так як вона не досягла шлюбного віку. 17 років їй виповниться лише ІНФОРМАЦІЯ_1.

Оскільки весілля призначене на 3 березня 2007 року просить надати їй право на шлюб з ОСОБА_3 , бажає зареєструвати шлюб в день весілля. Просить рішення допустити до негайного виконання.

Заінтересована особа - представник Розкішненської сільської ради в судове засідання не з"явився, про день та час слухання справи повідомлений належним чином, в судове засідання надав заяву про слухання справи в його відсутність , не заперечує про надання права на шлюб ОСОБА_1

Заінтересована особа -ОСОБА_3. суду пояснив, що йому виповнилось 18 років, він співмешкає з заявницею ОСОБА_1, вони створили сім"ю і чекають народження дитини.

Весілля призначене на 3 березня 2007 року, саме в день весілля в присутності родичів вони бажають зареєструвати  шлюб.  Просить заяву

 

2

задовольнити, надати ОСОБА_1 право на шлюб. Це сприятиме зміцненню сім"ї та дасть змогу зареєструвати дитину, як народжену в шлюбі.

Заінтересовані особи - ОСОБА_2. суду пояснила , що вона мати ОСОБА_1 її донька проживає в фактичному шлюбі з ОСОБА_3. Вони чекають народження дитини . Не заперечує проти скорочення шлюбного віку ОСОБА_1 , так як весілля призначене на 03.03.2007 року і саме в день весілля в присутності родичів бажає щоб донька зареєструвала шлюб з ОСОБА_3.

Суд, заслухавши заявницю, заінтересованих осіб, дослідивши матеріали справи, дійшов до висновку, що заява підлягає задоволенню.

Судом встановлено , що ОСОБА_1 проживає сумісно з ОСОБА_3 з 2006 року . В зв»язку з тим , що ОСОБА_1 знаходиться на тринадцятій неділі вагітності вони хочуть зареєструвати шлюб . Весілля призначене на 3 березня 2007 року Так як ОСОБА_1 не досягла шлюбного віку , згідно ст. 22 СК України офіційно шлюб зареєструвати не можуть .

Викладене підтверджується довідкою Побузької дільничої лікарні , а/с- 3 , копією свідоцтва про народження ОСОБА_1 , а/с- 4,511 не викликає сумніву , є достовірним.

Суд вважає, що оскільки ОСОБА_1, та ОСОБА_3, створили сім"ю і чекають народження дитини, то надання права на шлюб сприятиме зміцненню сім"ї, відповідає інтересам заявниці та майбутньої дитини, яка народиться в шлюбі і рахує за доцільне рішення допустити до негайного виконання.

Керуючись ст.ст З, 5, 10, 14, 57, 60, 174 , 209, 213 , 215 , 218 , ч. З ст.234 ,235, 367 ЦПК України,    ст.ст. 22,23, 32 СК України, суд

ВИРІШИВ:

Заяву ОСОБА_1задовольнити.

Надати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_3, мешканці АДРЕСА_1 право на укладення шлюбу з гр. ОСОБА_3 ,ІНФОРМАЦІЯ_4 , мешканця АДРЕСА_2

Рішення допустити до негайного виконання .

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Кіровоградської області через Голованівський районний суд протягом 20 ( двадцяти) днів після подання заяви про апеляційне оскарження .

Заява про апеляційне оскарження може бути подана протягом 10( десяти ) днів з дня проголошення рішення .

СУДДЯ: підпис Копія вірно СУДДЯ: