Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #853235
Справа № 2-74/2007

Справа № 2-74/2007

    ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28.02.2007 року                                                        Голованівський районний суд

Кіровоградської області

в складі головуючого судді                                                            Гут Ю.О.

при секретареві                                                                               Цимбал І.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Голованівськ справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу

встановив:

Позивач звернулася до суду з зазначеною заявою і вказав, що      з відповідачкою     уклав     шлюб     17.02.1987     року,     який     зареєстровано Розкішненською сільською радою Грлованівського району, актовий запис НОМЕР_1

Від шлюбу дітей не мають.

Сумісно подружжя проживало по 2000 рік. Причиною розірвання шлюбу є те, що між подружжям почали виникати сварки, перестали поважати одне одного , мають різні погляди на життя. В даний час позивач має іншу дружину , з якою проживає сьомий рік, бажає зареєструвати шлюбні відносини .

У зв"язку з наведеним позивач просить шлюб розірвати.

В судовому засіданні позивач свої позовні вимоги підтримав в повному обсязі, просить шлюб розірвати.

Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання двічі не з"явився , про день та час слухання справи повідомлений належним чином, про що свідчать розписки в поштових повідомленнях про одержання судової повістки, причину неявки в судове засідання не повідомив.

Зі згоди позивача суд ухвалює рішення про заочний розгляд , що відповідає положенням ст.224 ЦПК України

Матеріалами справи встановлено, що сторони уклали шлюб 17.02.1987 року, який зареєстровано Розкішненською сільською радою Голованівського району, актовий запис НОМЕР_1.

Від шлюбу дітей не мають.

Сумісно подружжя проживало по   2000 рік. В даний час позивач має • іншу дружину , з якою проживає сьомий рік , бажає зареєструвати шлюбні відносини.

Викладене підтверджується довідкою про склад сім"ї (а.с.4), копією свідоцтва про шлюб ( а.с.5).

Враховуючи викладене, суд дійшов висновку що шлюб між сторонами існує формально, підстав для збереження сім"ї не має, тому шлюб необхідно розірвати, витрати по розірванню шлюбу в органах РАЦСу необхідно покласти на позивача.

 

2

Керуючись ст.ст. 3,10,60,88,209,212,213,215,224-226 ЦПК України, ст.ст. 104,105,110,112,   СК України, суд,-

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Шлюб зареєстрований між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований 17.02.1987 року виконкомом Розкішненської сільської ради, Голованівського району, Кіровоградської області актовий запис НОМЕР_1 - розірвати.

Стягнути з   ОСОБА_1 держмито в сумі 17 ( сімнадцять) грн. при одержанні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦСу.ОСОБА_1 від витрат звільнити.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Кіровоградської області через Голованівський районний суд протягом 20 (двадцяти) днів після подання заяви про апеляційне оскарження, але оскарження рішення не зупиняє його виконання.

Заява про апеляційне оскарження може бути подана протягом 10 (десяти) днів з дня проголошення рішення.