Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #853182
Справа №2-53/06 ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

Справа №2-53/06 ЗАОЧНЕ  РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

26 лютого    2007 року                                               Голованівський районний суд

Кіровоградської області

в складі головуючого судді -                                     О.Ф. Бутенко

при секретареві-                                                         Л.В. Корніцькій

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Голованівську справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу

                  встановив:

Позивачка звернулася до суду з зазначеною заявою і вказала     , що з відповідачем уклала   шлюб 09 грудня 1995 року   , шлюб    зареєстровано Голованівським   районним відділом РАЦСу   Кіровоградської області, актовий запис НОМЕР_1 .

Від шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Спільно в одному будинку проживають по даний час . Причиною припинення шлюбних стосунків є те , що відповідач зловживає спиртними напоями , в сім»ї часто виникають сварки , він ображає її та погрожує , що негативно впливає на виховання  дитини .

Після розірвання шлюбу дитина буде проживати разом з нею за згодою відповідача . Сім"ю зберегти неможливо . Майнові питання вирішать в окремому порядку.

Просить позов задовольнити . Розірвати шлюб , зареєстрований 09 грудня 1995 року Голованівським районним відділом РАЦС Кіровоградської області між нею та відповідачем , актовий запис НОМЕР_1 .

В судове засідання позивачка не з»явилась , надала суду заяву про слухання справи в її відсутність, свої вимоги підтримує в повному обсязі. Просить позов задовольнити.

Відповідач в судове засідання двічі не з"явився , про день та час слухання справи повідомлений належним чином, про що свідчать розписки про одержання судової повістки, причину неявки суду не повідомив. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи , що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України .

Суд , дослідивши матеріали справи дійшов до висновку , що позов підлягає задоволенню.

Матеріалами справи встановлено , що сторони зареєстрували шлюб 09 грудня 1995 року в Голованівському районному відділі РАЦСу Кіровоградської області, актовий запис НОМЕР_1.

 

2

Від сумісного проживання мають неповнолітнього сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .Сумісно проживали до грудня 2006 року . Причиною розірвання шлюбу є те , що відповідач зловживає спиртними напоями , на грунті цього виникають сварки , відповідач ображає позивачку та погрожує їй, що негативно впливає на виховання дитини . Спроби зберегти сім»ю не мали позитивних наслідків .Шлюб існує формально, тому його необхідно розірвати .Дитина проживає разом з позивачкою та знаходиться на її утриманні. Майнові питання   сторони вирішуватимуть   в окремому порядку.

Викладене підтверджується копією свідоцтва про шлюб , а/с- 8 , копією свідоцтва про народження дитини , а/с -7, довідкою про склад сім»ї , а /с-9 , надані суду матеріали не викликають сумніву, являються достовірними та вичерпними.

У відповідності ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу , так як встановлено , що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить їх інтересам , інтересам неповнолітньої дитини , що має істотне значення .

Витрати при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу необхідно покласти на відповідача , так як на утриманні позивачки знаходиться неповнолітня дитина.

Керуючись ст. ст. 10,11,209,212,214-215,224-226 ЦПК України , ст. ст. 109,110,111,112 СК України , суд

                                                   вирішив :

Позов ОСОБА_1 задовольнити .

Шлюб , зареєстрований між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 09 грудня 1995 року в Голованівському районному відділі РАЦСу Кіровоградської області, актовий запис НОМЕР_1 , розірвати .

Стягнути з ОСОБА_2 держмито у сумі 17( сімнадцять ) грн., при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦСу.

ОСОБА_1 від сплати держмита   звільнити .

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано відповідачем протягом десяти днів з дня отримання його копії .

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Кіровоградської області через Голованівський районний суд протягом 20 ( двадцяти ) днів після подання заяви про апеляційне оскарження .

Заява про апеляційне оскарження може бути подана протягом 10 ( десяти ) днів з дня проголошення рішення .