Справа № 2/2 "О" - 17/2007 р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
7 березня 2007 p. Вишгородський районний суд Київської області в * складі: головуючого - судді Божок С.К.
при секретарі - Грищенко К. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Вишгороді Київської області за участю заявника ОСОБА_1 заяву про встановлення факту належності правовстановлюючого документу
У січні 2007 р. заявник звернулася до суду з заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, мотивуючи свої вимоги тим, що в паспорті її прізвище зазначено « ОСОБА_1 « , а в трудовій книжці -ОСОБА_2», та є відмітка про те, що прізвище змінено на « ОСОБА_1» на підставі паспорта; встановлення належності трудової книжки їй необхідно для оформлення права на пенсію по досягненню пенсійного віку.
У судовому засіданні заявника доводи позовної заяви підтримала та просила їх задовільнити.
Заінтересована особи -Управління пенсійного фонду у
Вишгородському районі - в судове засідання не з'явилася; про день, час розгляду справи повідомлені належним чином; надіслала до суду лист, згідно якого просить справу розглядати за відсутності її представника, заявлені вимоги підтримують повністю, а тому суд визнає її неявку неповажною і вважає можливим, з урахуванням думки заявника, розглянути справу за її відсутності.
Заслухавши пояснення заявника, перевіривши його доводи доказами, вивчивши матеріали справи, суд
Встановив :
Дівоче прізвище заявниці ОСОБА_2.
Дана обставина підтверджується Свідоцтвом про народження , копія якого знаходиться в матеріалах справи.
17.09.1969 р. була заповнена трудова книжка на прізвище « ОСОБА_2» , копія трудової книжки знаходиться в матеріалах справи.
ОСОБА_2 А.С. зареєструвала шлюб з ОСОБА_3. та змінила дівоче прізвище « ОСОБА_2» на прізвище чоловіка « ОСОБА_1 « .
Внаслідок зміни прізвища заявника були внесені зміни до трудової книжки щодо її прізвища .
З оглянутої в судовому засідання трудової книжки ОСОБА_1, вбачається, що у трудову книжку вносилися зміни щодо написання прізвища
2
останньої, шляхом перекреслення прізвища « ОСОБА_2» та написанням зверху « ОСОБА_1» та мається відмітка про те, що змінила прізвище на підставі паспорту, прізвище вважати ОСОБА_1.
З викладеного вбачається , що внесення зміни до трудової книжки щодо прізвища заявника мали місце , але інспектор відділу кадрів помилково зазначив, що зміна прізвища відбулася на підставі паспорту; проте зміна прізвища в трудовій книжці відбувалася на підставі свідоцтва про одруження.
Установити факт належності правовстановлюючого документа -трудової книжки - заявнику необхідно для оформлення права на пенсію по досягненню пенсійного віку.
Згідно п.6 ч.1 статті 256 ЦПК України заява підлягає задоволенню -необхідно встановити факт належності правовстановлюючого документа : трудової книжки, в якій зазначено прізвище „ ОСОБА_2 „ заявнику ОСОБА_1.
На підставі ст.ст. З, 10, 212, 213, 215, 259, п.6 ч.І ст.256 ЦПК України, суд
Вирішив :
Заяву задовольнити.
Встановити факт належності трудової книжки , заповненої на прізвище „ ОСОБА_2» „ - ОСОБА_1.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Зава про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через Вишгородський районний суд Київської області. Суддя