Судове рішення #851078
Справа № 3-419/2007

Справа № 3-419/2007

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13.03.2007 року Сосницький районний суд Чернігівської області в складі головуючого Трофименко М.В. при секретарі Чернишовій В.О. розглянув у відкритому судовому засіданні в смт. Сосниця адміністративний матеріал відносно:

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця, та жителя АДРЕСА_1 працюючого ІНФОРМАЦІЯ_2 за ч.І ст 122 КУпАП

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшов адміністративний матеріал відносно гр.ОСОБА_1. за ч.І ст.122 КУпАП з якого вбачається, що він 16.02.2007р. о 16 год. 00 хв. в смт.Сосниця керуючи трактором ЮМЗ д/н НОМЕР_1 не надав переваги у русі автомобілю що рухався по головній дорозі.

Правопорушник в судовому засіданні винним себе в скоєному правопорушенні визнав і суду показав, що він дійсно 16.02.2007р. о 16 год. 00 хв. в смт.Сосниця керуючи трактором ЮМЗ не надав переваги у русі автомобілю що рухався по головній дорозі.

Таким чином дослідивши та вивчивши матеріали справи, суд  вважає, що  в діях гр ОСОБА_1. вбачаються ознаки правопорушення, передбачені ч.1 ст. 122 КУпАП, і на нього необхідно накласти адміністративне стягнення в межах санкції даної статті. Керуючись ст. 284 КУпАП суд,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.122 КУпАП і застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 8,50 грн. на користь держави.

Голова Сосницького районного суду :                                                        М.В.Трофименко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація