АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 22 - 571 / 2010 р. Головуючий у 1-й інстанції: Кофанов А.В.
Суддя-доповідач: Давискиба Н.Ф.
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
„06” квітня 2010 року м. Запоріжжя
Колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Запорізької області у складі:
Головуючого: Осоцького І.І.
Суддів: Давискиби Н.Ф.
Мануйлова Ю.С.
При секретарі: Бурима В.В.
розглянула у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу
ОСОБА_3
на рішення Вільнянського районного суду Запорізької області від 30 листопада 2009 року у справі за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_3, третя особа: Садівниче товариство ?онячний” про повернення самовільно зайнятої земельної ділянки, -
В С Т А Н О В И Л А :
У березні 2009 року ОСОБА_4 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_3, третя особа: СТ „Сонячний” про повернення самовільно зайнятої земельної ділянки.
В позові зазначала, що її мати ОСОБА_5 була членом СТ „Сонячний” та мала земельну ділянку № 32 площею 0,52 га., розташовану та АДРЕСА_1 на якій був збудований двухповерховий будинок. У 1994 році був виданий державний акт на право власності на земельну ділянку № 32. Після смерті її матері вона успадкувала цю земельну ділянку. У 2007 році їй стало відомо, що її земельною ділянкою самовільно користується ОСОБА_3. Оскільки вважає його дії незаконними, просила суд зобов”язати ОСОБА_3 повернути їй самовільно зайняту земельну ділянку та стягнути судові витрати.
Рішенням Вільнянського районного суду Запорізької області від 30 листопада 2009 року позов ОСОБА_4 задоволено.
Зобов”язано ОСОБА_3 повернути ОСОБА_4 займану ним земельну ділянку площею 0,052 гектари, розташовану на АДРЕСА_1 кадастровий номер 2321584000:05:002:0006, що належить ОСОБА_4 згідно свідоцтва про право на спадщину за заповітом НОМЕР_1 від 14.11.2007 року.
Виселено ОСОБА_3 з будинку, розташованого на земельній ділянці площею 0,052 гектари на територій Михайлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, кадастровий номер 2321584000:05:002:0006, що належить ОСОБА_4 згідно свідоцтва про право на спадщину за заповітом НОМЕР_1 від 14.11.2007 року.
Не погоджуючись з рішенням суду, ОСОБА_3 подав апеляційну скаргу, в якій посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права, просить суд скасувати рішення суду та ухвалити нове рішення, яким в задоволені позовних вимог відмовити в повному обсязі.
06 квітня 2010 року представник позивача ОСОБА_6 в судовому засіданні заявив клопотання про зупинення апеляційного провадження у справі до розгляду апеляційної скарги на рішення Вільнянського районного суду Запорізької області у справі за позовом ОСОБА_3 до Михайлівської сільської ради про скасування державного акту на земельну ділянку та визнання права власності на земельну ділянку.
Вислухавши думку інших осіб, які беруть участь у справі, які не заперечують проти зупинення апеляційного провадження у справі, колегія суддів дійшла висновку про задоволення клопотання з таких підстав.
Відповідно до п.4 ч.1 ст.201 ЦПК України суд зобов”язаний зупинити провадження у справі у разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, цивільного, кримінального чи адміністративного судочинства.
Провадження у справі зупиняється у випадках, встановлених пунктом 4 частини 1 статті 201 цього Кодексу - до набрання законної сили судовим рішенням, від якого залежить вирішення справи (п.3 ч.1 ст.203 ЦПК України).
Керуючись п.1 ч.4 ст.201, п.4 ч.1 ст. 203, ст.ст.313,314,315 ЦПК України, колегія суддів, -
УХВАЛИЛА:
Заяву представника позивача ОСОБА_4 - ОСОБА_6 про зупинення апеляційного провадження у справі задовольнити .
Зупинити апеляційне провадження у цій справі до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку цивільного судочинства.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення, проте може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного суду України протягом двох місяців.
Головуючий:
Судді: