Справа № 22-1148/10 Суддя І-ої інстанції Трофімчук М.Ю.
Категорія 46 Суддя-доповідач Медяний В.М.
У Х В А Л А
07 квітня 2010 року м. Вінниця
Суддя судової палати в цивільних справах апеляційного суду Вінницької області Медяний В.М., вирішуючи питання про прийняття до розгляду апеляційним судом апеляційної скарги ОСОБА_2 та його представника-ОСОБА_4 на ухвалу Шаргородського районного суду Вінницької області від 15 березня 2010 року про відмову в задоволенні заяви про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя, -
встановив:
До апеляційного суду Вінницької області надійшла апеляційна скарга ОСОБА_2 та його представника-ОСОБА_4 на ухвалу Шаргородського районного суду Вінницької області від 15 березня 2010 року про відмову в задоволенні заяви про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя.
Частиною 1 ст. 293 ЦПК України визначено вичерпний перелік ухвал суду першої інстанції, які можуть бути оскаржені в апеляційному порядку окремо від рішення суду.
Ухвала суду про відмову в задоволенні заяви забезпечення позову до даного переліку не входить.
Таким чином, оскільки подана апеляційна скарга розгляду в апеляційному порядку не підлягає, тому відповідно до вимог ч. 3 ст. 297 ЦПК України її належить повернути апелянту.
На підставі викладеного та керуючись ч. 1 ст. 293, ч. 3 ст. 297 ЦПК України, -
у х в а л и в:
Апеляційну скаргу ОСОБА_2 та його представника-Захарчук ОСОБА_3 на ухвалу Шаргородського районного суду Вінницької області від 15 березня 2010 року про відмову в задоволенні заяви про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя – повернути апелянту.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення та протягом двох місяців може бути оскаржена шляхом подання касаційної скарги до Верховного Суду України.
Суддя: В.М.Медяний