Судове рішення #8491891

2-2375/10 р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

2 квітня 2010 року

Хмельницький міськрайонний суд

у складі

головуючого судді – Сарбей В.Л.

при секретарі – Лоб І.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні  у м. Хмельницький справу за позовом

ОСОБА_1

до

ОСОБА_2

про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

В січні 2010 року позивач звернулася до суду із позовною заявою та вказала, що перебуває у шлюбі з відповідачем, зареєстрованому Божиковецькою сільською радою народних депутатів Деражнянського району Хмельницької області 17.10.1978 року, актовий запис за № 27. Від шлюбу неповнолітніх дітей не мають. Стосунки між подружжям неприязні, між ними постійно виникають конфлікти, спільне проживання припинено з 2007 року. Позивач просить розірвати шлюб, оскільки примирення між ними неможливе.

В судовому засіданні позивач свої вимоги підтримала, просить їх задовольнити, додавши, що у відповідача є інша сім’я, тому збереження шлюбу неможливе.

Відповідач в судове засідання не з’явився з не відомих суду причин, хоча про час та місце судового розгляду справи був повідомлений в установленому законом порядку. За таких обставин суд вважає за можливе справу по суті розглянути за відсутності відповідача в судовому засіданні.

Заслухавши позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позовні вимоги знайшли своє підтвердження, тому підстав для збереження сім'ї не вбачається, а шлюб необхідно розірвати, поклавши витрати на позивача.

Керуючись ст. 10, 60, 212, 215 ЦПК України, 105, 110, 112 СК України, суд

ВИРІШИВ:

 

Позов задовольнити.

Розірвати шлюб, укладений між ОСОБА_1 (прізвище до шлюбу - Савенко) та ОСОБА_2, зареєстрований Божиковецькою сільською радою народних депутатів Деражнянського району Хмельницької області 17.10.1978 року, актовий запис за № 27.

Стягнути з ОСОБА_1 при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу державне мито в сумі 17 грн. у дохід держави.

ОСОБА_2 від сплати державного мита при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу звільнити.

Заяву на апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів з дня його проголошення.

    Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви на апеляційне оскарження.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація