Судове рішення #8489802

                                                                                                                Справа № 5-146/10 р.    

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

15 березня  2010 року                                                             с. Дар`ївка    

Білозерський районний суд Херсонської області у складі:

головуючого – судді:                 Кусік І.В.,

при секретарі:                     Богдан І.В.,

за участю:

прокурора:                         Данилевського М.А.,

представника установи:                         ОСОБА_1,

розглянувши у виїзному, відкритому судовому  засіданні в  с. Дар’ївка Білозерського району спільне подання спостережної комісії Білозерського району Херсонської області та адміністрації Дар`ївської виправної колонії Херсонської області № 10, – про вирішення питання про умовно-дострокове звільнення засудженого:

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1; уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2; громадянина України; раніше судимий 12.08.2005 року Комсомольським районним судом м. Херсона за ст. 185 ч.3, 15 ч.3-185 ч.3 КК України до 4 років позбавлення з іспито-вим строком 2 роки; засуджений: 20.10.2006 року Комсомольським районним судом м. Херсона за ст. 185 ч.3, 71 КК України до 6 років позбавлення волі.

Початок строку:     07.02.2006 року,

кінець строку:     07.02.2012 року, -  

ВСТАНОВИВ:

    Адміністрація Дар'ївської виправної колонії Херсонської області № 10 спільно із спостережною комісією Білозерського району Херсонської області звернулися до суду з поданням про вирішення питання про умовно-дострокове звільнення засудженого .

    У судовому засіданні представник адміністрації Дар'ївської виправної колонії Херсонської області № 10 подання підтримав і пояснив, що засуджений  за час відбуття строку покарання зарекомендував себе позитивно, дотримується встановлених правил поведінки та режиму утримання, має 5 заохочень, та 1 стягнення, роботи по благоустрою виконує сумлінно, у вчиненому злочині розкаюється, відбув більше 2/3 частини строку покарання.

    У судовому засіданні засуджений пояснив, що у скоєному злочині розкаюється, з урахуванням його поведінки та відбутої більше 2/3 частини строку просив умовно-достроково звільнити його від відбування покарання.

    Прокурор проти умовно-дострокового звільнення засудженого ОСОБА_2 не заперечував.

    Судом встановлені такі факти:  –

    Відповідно вироку 20.10.2006 року Комсомольським районним судом м. Херсона за ст. 185 ч.3, 71 КК України ОСОБА_2 засуджено – до 6 років позбавлення волі, початок строку – 07.02.2006 року, кінець строку – 07.02.2012 року. На час розгляду подання засуджений відбув більше, як 04 роки 01 місяць призначеного  судом покарання, що складає більш, ніж 2/3.

    Відповідно до характеристики адміністрації установи засуджений  за час відбуття строку покарання мав 5 заохочень та 1 стягнення,  до праці ставився сумлінно, у вчиненому злочині розкаявся.

Заслухавши представника установи, думку прокурора, оглянувши матеріали подання, суд вважає, що суду надано достатньо доказів того, що засуджений сумлінною поведінкою і ставленням до праці довів своє виправлення.

                Керуючись ст.407 КПК України, 81 КК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Подання  задовольнити.

Застосувати до ОСОБА_2, засудженого 20.10.2006 року Комсомольським районним судом м. Херсона за ст. 185 ч.3, 71 КК України до 06 років позбавлення волі,  умовно-дострокове звільнення від покарання на строк, що залишився – 01 рік 10 місяців 22 дні.

       Постанова може бути оскаржена протягом 7 діб до апеляційного суду Херсонської області учасниками процесу через Білозерський районний суд.

Суддя:  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація