Судове рішення #8485425

справа № 2-716/2010 р.

З А О Ч Н Е   Р І Ш Е Н Н Я

іменем     України

                   

30 березня 2010 року         Ірпінський міський суд Київської області в складі:

    головуючого             судді Савченка С.І.,

    при секретарі             Балинській О.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Ірпінського міського суду справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «УкрОпт «Мастер-енерго» до ОСОБА_1 про стягнення боргу за послуги по опаленню житла, -

                          в с т а н о в и в :

    ТОВ «УкрОпт «Мастер-енерго» звернулось до суду із даним позовом, який мотивувало тим, що надає відповідачу послуги по опаленню квартири АДРЕСА_1, в якій відповідач проживає, на підставі особового рахунку № 604040, оформленого шляхом видачі абонентської книжки. Відповідач тривалий час не поводить в повному розмірі оплату за опалення квартири, в результаті чого за період з жовтня 2008 р. по квітень 2009 р. та з жовтня 2009 р. по січень 2010 р. у нього утворився борг в розмірі 3383,75 грн. Відповідач повідомлявся про необхідність погашення даної заборгованості, однак борг не оплатив, у зв'язку з чим позивач звернувся до суду із даним позовом, в якому просив стягнути з відповідача на його користь борг за послуги по опаленню житла в розмірі 3383,75 грн. та судові витрати.

Представник позивача подав заяву про розгляд справи у його відсутність, позов підтримав.

Відповідач в судове засідання не з”явився , про час розгляду справи повідомлявся належним чином, про причини неяки суд не повідомив, а тому суд ухвалив провести заочний розгляд справи відповідно до вимог ст.ст. 224, 225 ЦПК України на підставі наявних у справі доказів.

Суд, дослідивши по справі письмові докази, вважає, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.

Судом встановлено, що відповідач мешкає в квартирі АДРЕСА_1, користується послугами ТОВ «УкрОпт «Мастер-енерго», яке надає йому послуги по опаленю квартири. В порушення вимог ч.3 ст.20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та п.18 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної і гарячої води і водовідведення», затверджених постановою КМ України № 630 від 21.07.2005 р., відповідач тривалий час не проводить оплату комунальних послуг в повному розмірі. В результаті чого станом на 01.02.2010 р. у нього утворився борг в розмірі 3383,75 грн.

Невиплатою даних платежів відповідачем порушені права позивача, як надавача послуг, дане право підлягає до захисту, тому із відповідача на користь позивача необхідно стягнути зазначену заборгованість.

Наведені вище обставини підтверджуються розрахунком заборгованості, довідками та іншими матеріалами справи.

На підставі ст. 88 ЦПК України суд стягує на користь позивача судові витрати.

    Керуючись ст.20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.ст. 10, 11, 60, 81,88, 212-215, 224-226 ЦПК України суд, -    

                    в и р і ш и в :

    Позов задоволити. Стягнути із ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «УкрОпт «Мастер-енерго» на р/р 26001060428199 в Київському ГРУ «Приватбанку» МФО 321842 борг по опаленню житла за період по 01.02.2010 р. в сумі 3383 гривень 75 коп. та судові витрати в сумі 30 грн.

Копію заочного рішення направити відповідачу для відома.

Рішення суду може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, яка має бути подана протягом 10 днів з дня отримання відповідачем його копії.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Київської області через Ірпінський міський суд шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів та наступного подання апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву не було подано, а у випадку подання заяви – після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення суду, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

        Суддя                             С.І.Савченко

  • Номер: 22-ц/785/5345/15
  • Опис: Пурчел К.О., Дементьєв О.В. - Балтська міська рада про визнання права власності на нежитлове приміщення дод.ц/с № 8-2/10
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-716/10
  • Суд: Апеляційний суд Одеської області
  • Суддя: Савченко Сергій Іванович
  • Результати справи: Скасовано ухвалу і передано справу для продовження розгляду до суду першої інстанції
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.05.2015
  • Дата етапу: 30.06.2015
  • Номер: 2-716/10
  • Опис: про визнання протиправною бездіяльність УПФУ в Талалаївському районі та зобов'язання здійснити нарахування і виплату доплати до пенсії дітям війни
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-716/10
  • Суд: Талалаївський районний суд Чернігівської області 
  • Суддя: Савченко Сергій Іванович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 29.07.2010
  • Дата етапу: 29.07.2010
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація