Судове рішення #8472719

Справа №4-17/2010 року

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 квітня 2010 року

Ямпільський районний суд Вінницької області

в складі головуючого судді БОДНАРУКА М.Ф.

при секретарі ЩЕРБИНІ І.Т.

з участю прокурора НАГІРНЯКА Б.М.

та адвоката ОСОБА_1

розглянувши у відритому судовому засіданні в місті Ямпіль Вінницької області

подання слідчого СУ УМВС України у Вінницькій області Рибак В.А. про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту підозрюваної ОСОБА_2 , 20 вересня 1981 ,  року народження, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_1, жительки вулиці Леніна,19 села Буша Ямпільського району Вінницької області, не заміжню, не працюючу, українку, громадянку України, раніше не судиму, у скоєнні злочину передбаченого ч.1 ст.115 КК України,

В С Т А Н О В И В :

31 березня 2010 року о 14 годині 00 хвилин у під навісі нежилого домоволодіння, яке належить ОСОБА_3 і розташоване у селі Буша Ямпільського району Вінницької області по вулиці Леніна,21 виявлено труп ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 з вогнепальними пораненнями в області шиї та хребта.

По даному факту слідчим СУ ГУМВС України у Вінницькій області порушено кримінальну справу №10260060 за ознаками злочину передбаченого ч.1 ст.115 КК України.

01 квітня 2010 року за підозрою у вчиненні вбивства громадянина ОСОБА_4 у порядку ст.115 КПК України була затримана його співмешканка ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, проживаюча за адресою ІНФОРМАЦІЯ_4.

Вивчивши надані документи, заслухавши пояснення слідчого, який просить подання задоволити, по-скільки підозрювана перебуваючи на волі може ухилитися від слідства та суду, перешкоджати встановленню істини по справі, обвинувачується у вчинені злочину, за який передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від семи до п’ятнадцяти років, пояснення підозрюваної ОСОБА_2, яка вину визнала, але просила їй міру запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою не застосовувати, а відпустити до дітей, заслухавши думку прокурора, який вважає необхідним обрати ОСОБА_2 запобіжний захід у вигляді утримання під вартою та думку адвоката, який просить у подані відмовити, оскільки не надано доказів, що даний злочин вчинено саме ОСОБА_2, суд вважає, що дане подання підлягає до задоволення.

Дослідивши матеріали справи, та з врахуванням того, що ОСОБА_2 обвинувачується у вчиненні особливо тяжкого злочину, за яке передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років, що вона може ухилятися від слідства й суду або виконання процесуальних рішень, перешкоджати встановленню істини у справі чи продовжувати злочину діяльність, інші запобіжні заходи не забезпечать належної поведінки підозрюваної, тому суд має всі підстави для обрання найбільш суворого запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

        Керуючись ст.148, 155, 156, 165-1, 165-2 КПК України, суд

П О С Т А Н О В И В:

    Обрати відносно ОСОБА_2, 20 вересня 1981 ,  року народження, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_1, жительки вулиці Леніна,19 села Буша Ямпільського району Вінницької області, не заміжню, не працюючу, українку, громадянку України, раніше не судиму, підозрювану у скоєнні злочину передбаченого ч.1 ст.115 КК України міру запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

    Виконання постанови покласти на слідчого СУ УМВС України у Вінницькій області Рибак В.А.

    Контроль за виконанням постанови покласти на прокурора Ямпільського району Вінницької області.

    Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області протягом трьох діб з часу її проголошення.

Головуючий                            М.Ф.Боднарук

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація