Судове рішення #8471361

         

                                                                                              Справа № 2н – 683/10

   

СУДОВИЙ   НАКАЗ

     

         11  лютого 2010 року                                                                                м. Житомир

Суддя Корольовського районного суду м. Житомира  Бондарчук В.В., розглянувши матеріали заяви  КП «Житомиртеплокомуненерго» про видачу судового наказу, -

 керуючись ст.ст.102, 103 ЦПК України, на підставі ст.ст. 525, 526, 530, 610 ЦК України,

          НАКАЗУЮ:

1.   Стягнути з ОСОБА_1,  проживаючої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1 на користь Комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» ( р/р № 26003052004 в ЖВ ВФ ВАТ «Кредит промбанк», МФО 303741, код 35343771 ), розташованого за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 48, 1426 (одна тисяча чотириста двадцять шість) грн. 29 коп.  боргу за користування послугами по опаленню та гарячому водопостачанню.

2.   Стягнути з боржника в доход держави 25 гривень 50 копійок судового збору.

3.   Стягнути з боржника на користь КП «Житомиртеплокомуненерго» 30,00 гривень витрат на інформаційно–технічне забезпечення розгляду справи.

4.   Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

5.   Термін пред’явлення судового наказу для виконання в межах строку позовної давності.

                        Судовий наказ набрав законної сили  _______________________

    Суддя                                                                                                               Бондарчук В.В.

    Згідно зі статтею 104 Цивільного процесуального кодексу України ( далі – ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

                           Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред’явлення до виконання.

                           Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п’яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ. ( стаття 106 ЦПК України).

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація