Судове рішення #84648693

КОРАБЕЛЬНИЙ РАЙОННИЙ СУД М.МИКОЛАЄВА


Справа № 2-724/2010

Провадження № 2-724/2010


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06.10.2010 року м. Миколаїв




Корабельний районний суд м. Миколаєва у складі:

головуючої по справі судді -        Циганок В.Г.,

при секретарі -         Варакута Є.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі засідань суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення матеріальної шкоди, -                                         ВСТАНОВИВ:

В жовтні 2009 року позивач звернувся до суду з позовом, в якому просив стягнути з відповідача заподіяну шкоду в розмірі 9697, 28 гривень, спричинену в результаті дорожньо-транспортної пригоди за участю їх автомобілів.

Позивач у судові засідання неодноразово не з`являвся, про час та місце судового засідання повідомлялась своєчасно та належним чином, про що свідчать поштові повідомлення; причини неявки суду не повідомив.

Відповідно до вимог ч.З ст.169, п.З ч.І ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з`явився в судове засідання, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

Керуючись ч.З ст.169, п.З ч.І, ч.2 ст.207 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення матеріальної шкоди - залишити без розгляду.

Роз`яснити позивачеві його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.

Копію ухвали направити позивачеві.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Миколаївської області через Корабельний районний суд м. Миколаєва протягом п`яти днів з дня його проголошення.



Суддя                 В.Г.Циганок


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація