Судове рішення #8433591

Справа № 2-10415/09

УХВАЛА

28 липня 2009 року

Суддя Шевченківського районного суду м. Києва Малинников О.Ф., розглянувши питання про прийняття позовної заяви Відкритого акціонерного товариства комерційного банку "НАДРА" в особі філії ВАТ КБ "Надра, , Миколаївського регіонального Управління до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -

встановив:

У липні 2009 року до суду надійшла позовна заява Відкритого акціонерного товариства комерційного банку "НАДРА" в особі філії ВАТ КБ "Надра, , Миколаївського регіонального Управління до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Вирішуючи питання про відкриття провадження, встановлено , що подана заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України, а саме всупереч положенням п.2 ч.2 ст. цієї статті, у позовній заяві мають бути вказані реквізити обох сторін. Зокрема, в поданій заяві не вказано юридичну адресу місце знаходження позивача.

Крім того, із доданої до позовної заяви довіреності представник Остра Т.І. уповноважена, зокрема, вести справи від імені ВАТ КБ "Надра", підписувати позовні заяви.

Проте, у поданій представником позовній заяві окрім ВАТ комерційного банку "НАДРА" позивачем зазначена його Філія, відтиск штампу, якої вчинено на позовній заяві, при цьому у позовній заяві йдеться про стягнення заборгованості на користь ВАТ КБ "Надра", але в особі Філії ВАТ КБ "Надра". Передбаченими довіреністю повноваженнями представника уповноважено на вчинення відповідних процесуальних дій у суді від імені ВАТ КБ "Надра", у доданих до справи матеріалах відсутній документ щодо підтвердження вимоги про перерахунок боргу ВАТ КБ "Надра", але в особі Філії ВАТ КБ "Надра". Тому позивач має уточнити позовну заяву для усунення зазначених недоліків.

Оскільки позовна заява не відповідає вимогам наведених положень ст.ст. 119, 121 ЦПК України, ухвалою суду від 10 липня 2009 року позовна заява залишена без руху з наданням позивачеві строку для усунення недоліків заяви до 25 липня 2009 року.

В зв'язку з тим, що заявником не виконані у повному обсязі вимоги ухвали суду про усунення недоліків заяви у встановлений судом термін, вона підлягає поверненню заявнику відповідно до ст. 121 ЦПК України.

Водночас згідно ч. 2 ст. 121 ЦПК України повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.

Керуючись ст. 121 ЦПК України, суд -

ухвалив:

Позовну заяву Відкритого акціонерного товариства комерційного банку "НАДРА" в особі філії ВАТ КБ "Надра, , Миколаївського регіонального Управління до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором - повернути позивачеві.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подана протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження або у порядку ч.4 ст.295 ЦПК України. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до Апеляційного суду міста Києва через Шевченківський районний суд м. Києва.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація