Справа №5/2-252/2007
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
6 березня 2007 р. Вишгородський районний суд Київської області в складі: головуючого - судді Божок С.К. при секретарі - Грищенко К.Г.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вишгороді Київської області за участю позивача ОСОБА_1, відповідача ОСОБА_2 позовну заяву про стягнення аліментів
У вересні 2006 р. позивачка звернулася до суду з позовом про стягнення аліментів з відповідача на утримання дитини: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 розмірі 1/4 частини доходу ( заробітку ) щомісячно до досягнення дочкою повноліття, починаючи з дня подачі позовної заяви, мотивуючи свої вимоги тим, що відповідач не надає матеріальної допомоги на утримання дитини та на своє утримання в сумі 350 грн. щомісячно протягом трьох років від дня розірвання шлюбу.
В судовому засіданні позивач відмовилася від позовних вимог до позивача про стягнення аліментів у розмірі 350 грн. на своє утримання протягом трьох років від дня розірвання шлюбу та просила стягнути з відповідача аліменти тільки на утримання дочки ОСОБА_3 розмірі 1/4 частини з усіх видів заробітку ( доходу ) щомісячно.
Відповідач в судовому засіданні проти примусового стягнення аліментів на утримання дитини не заперечував, з розміром аліментів погодився , підтвердив, що добровільно не надавав допомоги на утримання дочки, аліментів по іншим виконавчим листам не сплачує, на утриманні непрацездатних не має.
Заслухавши пояснення позивача, відповідача, вивчивши матеріали справи, суд
Встановив: З 03.06.2001 по 14.03.2006 р. сторони перебували у шлюбі. ІНФОРМАЦІЯ_1 народилася дочка ОСОБА_3. Батьком ОСОБА_3 є відповідач.
Дана обставина підтверджується Свідоцтвом про народження, копія якого знаходиться в матеріалах справи.
Стаття 180 Сімейного кодексу України встановлює, що батьки зобов»язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
Дитина знаходяться на утриманні позивача.
Дана обставина підтверджується довідкою, виданою виконавчим комітетом Димерської селищної ради за НОМЕР_1 від 15.09.2006.
Дана обставина не заперечувалася і позивачем у судовому засіданні.
Відповідач не надає допомоги на утримання дитини в розмірі , достатньому для забезпечення належного її утримання.
2
Відповідач працює у ВишгородськОМу РУГУ МВС України в Київській області на посаді заступника начальника 12-ПДПЧ і його щомісячна заробітна плата становить 670 грн.
Дана обставина підтверджується довідкою від 29.09.2006 р. за НОМЕР_2 , яка знаходиться в матеріалах справи.
Суду не надані докази щодо неможливості відповідачем надавати матеріальну допомогу на утримання дитини до її повноліття.
Приймаючи до уваги вищезазначене, суд приходить до висновку: позовні вимоги підлягають задоволенню.
Відповідно до ст. 88 ЦПК України стягнути з відповідача судовий збір у розмірі 51 грн. на користь держави. Доказів про те, що відповідач має пільги щодо сплати судових витрат суду не надані, не встановлені вони і судом.
Допустити негайне виконання рішення у межах суми платежу за один місяць на підставі п.1 ч.І ст. 367 ЦПК України.
Керуючись статтями 3, 10, 11, 212, 213, 215, п.1 ч.І ст.367 ЦПК України, статтями 180,182,184,191 Сімейного Кодексу України, суд
Вирішив:
Позов задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця с.Старосілля Чорнобильського району Київської області, який працює у Вишгородському РУГУ МВС України у Київській області , мешкає в АДРЕСА_1 аліменти в розмірі 1/4 частини з усіх видів заробітку ( доходу) щомісячно на користь ОСОБА_1 на утримання дочки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, починаючи з 19.09.2006 р. і до її повноліття, тобто до 20.10.2019 р. включно , але не менше ніж тридцять відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Рішення у межах суми платежу за один місяць підлягає негайному виконанню.
Стягнути з ОСОБА_2судовий збір у розмірі 51 ( п'ятдесят одна ) грн. на користь держави
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через Вишгородський районний суд Київської області.
Суддя
2