КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа №-2-а-201/09/2503 Головуючий у 1-й інстанції Тіслюк І.І. Суддя доповідач Літвіна Н.М.
У Х В А Л А
15 лютого 2010 року. м. Київ.
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Літвіна Н.М., перевіривши матеріали апеляційної скарги Управління Пенсійного фонду України в Борзнянському районі Чернігівської області на постанову Борзнянського районного суду Київської області від 26 березня 2009 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в Борзнянському районі Чернігівської області про перерахунок щомісячної державної пенсії, -
В С Т А Н О В И В :
Постановою Борзнянського районного суду Київської області від 26 березня 2009 року позовну заяву ОСОБА_2 було задоволено.
Не погоджуючись з прийнятою постановою, відповідач Управління Пенсійного фонду України в Бортнянському районі Чернігівської області подало апеляційну скаргу.
Перевіривши апеляційну скаргу, вважаю, що вона не може бути прийнята до провадження та підлягає залишенню без розгляду з наступних підстав.
Відповідно до вимог ч. 5 ст. 186 КАС України, апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Згідно вимог ч. 3 ст. 186 КАС України, заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до ст. 160 цього Кодексу – з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява на апеляційне оскарження постанови Борзнянського районного суду Київської області від 26 березня 2009 року до суду першої інстанції подана не була, а апеляційна скарга подана 10 квітня 2009 року, тобто після спливу строку передбаченого ч. 5 ст.186 КАС України.
А тому, суд повертає апеляційну скаргу, подану після закінчення строку на апеляційне оскарження, особі, яка її подала, якщо вона не порушує питання про поновлення цього строку.
Як вбачається з матеріалів справи, заяви про поновлення пропущеного строку апелянтом подано до суду не було, в апеляційній скарзі питання про поновлення строку на апеляційне оскарження не порушується.
Керуючись ст. 186, 189 КАС України суддя, -
У Х В А Л И В :
Повернути апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Борзнянському районі Чернігівської області на постанову Борзнянського районного суду Київської області від 26 березня 2009 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в Борзнянському районі Чернігівської області про перерахунок щомісячної державної пенсії особі, яка її подала.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена протягом одного місяця, шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Суддя Н.М. Літвіна