Судове рішення #841763
Справа №2-20/07

Справа №2-20/07

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

20 лютого 2007 року                                                                                                 смт. Любешів

Любешівський районний суд Волинської області під головуванням

судді                                                                                                    Гапончука В.В.

за участю секретаря                                                                             Літвинчук І.М.

позивача                                                                                            ОСОБА_1

представника співвідповідача -                                                            ОСОБА_4

управління праці та соціального захисту

населення Любешівської районної

державної адміністрації

представника співвідповідача -                                                            Бардош Г.Г.

головного управління Державного

казначейства України у Волинській

області

представника співвідповідача -                                                            Пасевич Н.Є.

фінансового управління Любешівської

районної державної адміністрації

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Любешів цивільну справу №2-20/07 за позовом ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Любешівської районної державної адміністрації, головного управління Державного казначейства України у Волинській області та фінансового управління Любешівської районної державної адміністрації про стягнення коштів за оплату житлово-комунальних послуг та завдану моральну шкоду, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до управління праці та соціального захисту населення Любешівської районної державної адміністрації, в якій зазначає, що працює викладачем баяна Любешівської музичної школи 27 років, а саме з серпня 1979 року.

Згідно Законів України "Про державний бюджет України на 2004 рік", "Про державний бюджет України на 2005 рік", "Про державний бюджет України на 2006 рік" та ч.4 ст.57 Закону України "Про освіту" позивачу передбачено повернення заборгованості за безоплатне користування квартирою, з опаленням та освітленням у межах встановлених норм за рахунок субвенцій з державного бюджету через місцеві бюджети, а також кошти на санаторно-курортне лікування відповідно до Постанови КМУ "Про розмір середньої вартості путівки для виплати компенсації особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за 2004 рік".

Відповідач не здійснив погашення вказаної заборгованості, внаслідок чого, за підрахунками позивача, управління праці та соціального захисту населення Любешівської

 

районної державної адміністрації повинно сплатити йому 2570,58 грн. Вказана сума складається з 1476,86 грн. за оплачені послуги з теплопостачання, 599,72 грн. - за послуги з надання електроенергії, 86,00 грн. - компенсації за санаторно-курортне лікування за 2004 рік та 408,00 грн. - за тверде паливо.

Крім того вважає, що вказаними порушеннями його прав йому була спричинена значна моральна шкода, оскільки ним були перенесені моральні страждання і матеріальні нестатки, що виразилися в тому, що він притягався до суду, паплюжилася його честь та гідність в місцевій пресі, був позбавлений можливості оздоровлюватися. Розмір заподіяної моральної шкоди оцінює в 10000,00 гривень.

На підставі викладеного просив стягнути з відповідача на його користь 2570,58 грн. заборгованості з неотриманих пільг та 10000,00 гривень моральної шкоди.

В суді позивач позов доповнив та крім підтримання заявлених вимог просив притягти до адміністративної відповідальності відповідно до Закону України "Про боротьбу з корупцією" керівників управління соціального захисту населення ОСОБА_2, ОСОБА_3. та ОСОБА_4, а також зобов'язати відповідача дати спростування через газету "Нове життя" щодо безпідставності застосування норм про податкову соціальну пільгу відносно вчителів, медиків, працівників культури та надрукувати у вказаній газеті постанову KM України "Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати" та "Порядок забезпечення працівників бюджетних установ (закладів) безплатним користуванням житлом (квартирою) з опаленням та освітленням відповідно до пункту "і" частини першої статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров'я, частини четвертої статті 29 Основ законодавства України про культуру, абзацу першого частини четвертої статті 57 Закону України "Про освіту", затверджений наказом №341/651/619/769 від 13.09.2006 року.

Крім того просив зобов'язати відповідачів відшкодувати визначену ним суму позову на підставі ст. 15 Закону України "Про боротьбу з корупцією" та виплатити заборгованість з неотриманих пільг за попередні роки вчителям, медикам та працівникам культури відповідно до чинного законодавства.

Представник управління праці та соціального захисту населення Любешівської районної державної адміністрації ОСОБА_4 позовні вимоги визнала частково, а саме було визнано заборгованість по відшкодуванню вартості санаторно-курортної путівки в розмірі 86,00 грн., яка не була виплачена в зв'язку з недостатнім фінансуванням.

Відносно інших позовних вимог пояснила, що наданням пільг по оплаті за житлово-комунальні послуги до 01.07.2004 року було віднесено до компетенції відділу культури Любешівської районної державної адміністрації. За період з 2000 року по 01.07.2004 року надання вказаних пільг працівникам освіти неодноразово зупинялося законами України. Не виплачені в цей період кошти визнані заборгованістю держави перед пільговиками і погашенням даної заборгованості на даний час займається безпосередньо заклади та установи в яких працюють працівники освіти. Кошти на погашення заборгованості по виплаті пільг виділяються з бюджету у виді субвенцій.

Починаючи з 01.07.2004 року надання вказаних пільг відноситься до компетенції управління праці та соціального захисту населення. Але до грудня 2004 року не існувало механізму надання вказаних пільг і лише з прийняттям постанови KM України "Про зміни, внесені до Постанови KM України №879 "Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянам, які мають пільги щодо їх оплати" було встановлено норми користування пільгами. Крім того згідно правил користування електричною енергією для населення пільгова оплата електроенергії здійснюється з дня подання споживачем заяви. В даному випадку заява була подана до філії ВАТ "Волиньобленерго" 09.12.2004 року і з цього дня проведено нарахування пільг. Починаючи з грудня 2004 року і до квітня 2006 року позивач користувався пільгами на електроенергію.

З квітня 2006 року надання пільг ОСОБА_1. було призупинено на підставі ст. 39 Закону України "Про державний бюджет України на 2006 рік", відповідно до якої пільги,

 

компенсації і гарантії, на які згідно із законом мають працівники бюджетних установ щодо знижки плати за користування житлом, паливом та комунальними послугами, надаються у разі, якщо зазначені працівники мають право на податкову соціальну пільгу. Згідно довідки про доходи позивача за 2006 рік він отримував доходи в такому розмірі, який не дає йому права на податкову соціальну пільгу.

Відносно пільг на опалення, то зазначила, що в 2005 році ОСОБА_1. одержав 279,00 грн. в якості компенсації за тверде паливо, тобто скористався пільгою для працівників бюджетних установ, що позбавляє його права на отримання інших пільг на один вид послуг в 2005 році. А в 2006 році він скористався правом на компенсацію 50% вартості палива, як особа, яка постраждала від наслідків на ЧАЕС отримавши 204,00 грн.

Представник головного управління Державного казначейства України у Волинській області Бардош Г.Г. та представник фінансового управління Любешівської районної державної адміністрації Пасевич Н.Є. позовні вимоги визнали частково, а саме було визнано заборгованість по відшкодуванню вартості санаторно-курортної путівки в розмірі 86,00 грн., яка не була виплачена в зв'язку з недостатнім фінансуванням. Щодо інших позовних вимог підтримали заперечення з цього приводу представника управління праці та соціального захисту населення Любешівської районної державної адміністрації. Крім того додали, що погашення заборгованості з виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг в порядку виконання Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів" також проводиться в міру надходження коштів з державного бюджету і вини відповідачів в невиплаті вказаних сум немає.

Взявши до уваги пояснення сторін у справі та надані докази, суд вважає, що позов підставний та підлягає до часткового задоволення.

. Пунктом 3 "Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету", затвердженого постановою KM України від 04.03.2002 року №256 головним розпорядником коштів місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання програм соціального захисту населення є керівники головних управлінь, управлінь, відділів та інших самостійних структурних підрозділів місцевих держадміністрацій, виконавчих органів влад, до компетенції яких належать питання праці та соціального захисту населення.

Відповідно до посвідчення серії НОМЕР_1 громадянина ОСОБА_1 віднесено до третьої категорії постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Згідно Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та постанови KM України "Про розмір середньої вартості путівки для виплати компесації особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за 2004 рік" від 31.08.2005 року встановлена середня вартість путівки для виплати компесації особам, які проживають на території зон безумовного (обов'язкового) і гарантованого добровільного відселення в розмірі 86,00 гривень.

Заява ОСОБА_1 на виплату вказаної компенсації була зареєстрована НОМЕР_2.

Відповідно до ч.4 ст.57 Закону України "Про освіту" педагогічним працівникам, які працюють у сільській місцевості і селищах міського типу держава відповідно до чинного законодавства забезпечує безоплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм.

Законами України "Про державний бюджет України на 2004 рік", "Про державний бюджет України на 2005 рік", "Про державний бюджет України на 2006 рік" було встановлено, що за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, виввезення побутового сміття та

 

рідких нечистот надаються житлові субсидії населенню та пільги громадянам відповідно до абзацу першого частини четвертої статті 57 Закону України "Про освіту".

В п.1.1. статуту Любешівської музичної школи зазначено, що Любешівська музична школа є державним учбово-виховним закладом. Згідно запису в трудовій книжці ОСОБА_1 він був прийнятим 01.09.1979 року на роботу викладачем до Любешівської музичної школи.

Як зазначено в ст.1 Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів" визнаються кредиторською заборгованістю Державного бюджету України виплати, встановлені ст.57 Закону України "Про освіту" в частині: абзац перший частини четвертої - у повному обсязі оплати, якщо вона здійснювалася самими працівниками, а не за рахунок відповідного бюджету. Кредиторська заборгованість визнається за весь період, коли фінансування виплат зупинялося законом про державний бюджет на відповідний рік.

Згідно п.7 "Порядку погашення кредиторської заборгованості державного бюджету з виплат, установлених абзацом першим частини четвертої статті 47 Закону України "Про освіту" щодо безплатного користування житлом з опаленням і освітленням", затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2005 року №679 заборгованість з виплат нараховується за період, коли фінансування виплат зупинялося законами про державний бюджет на відповідні роки (2000, 2001, 2003 та 6 місяців 2004 року) й оплата здійснювалася особами, які працювали у вищезазаначений період у сільській місцевості і селищах міського типу на посадах педагогічних працівників навчальних закладів та установ освіти і працюють зараз у тому самому закладі чи установі.

Відповідно до п.11 вказаного вище порядку заборгованість з виплат за користування житлом, тепловою енергією для опалення житла та споживання природного газу нараховується, виходячи з норм, установлених у відповідному періоді постановою КM України від 01.08.96 р. №879 "Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати" в частині плати за користування тепловою енергією для опалення житла ( у будинках з центральним опаленням) - 21 кв.м опалювальної площі на одну особу, яка має право на пільгу, і додатково 10,5 кв.м на сім'ю. Заборгованість з виплат за безоплатне освітлення житла нараховується на площу понад 30 кв.м - 30 кВт год.

З наданих позивачем копій квитанцій вбачається, що ним були сплачені кошти за надані послуги з теплопостачання за період з жовтня 2003 року по квітень 2004 року та спожиту електричну енергію з січня 2000 року по червень 2004 року. Також 20.11.2005 року останнім була подана заява на ім'я начальника Любешівського відділу культури з проханням виплатити йому компенсацію за комунальні полсуги за 2000, 2001, 2002, 2003 та 6 місяців 2004 року.

Згідно довідки №НОМЕР_3 та листа №НОМЕР_4 про нараховані відділом культури суми пільг за житлово-комунальні послуги викладачу музичної школи ОСОБА_1. за 2000, 2001, 2003 та 6 місяців 2004 року розмір заборгованості за даний період за надані послуги з теплопостачання становить 277,12 грн. та спожиту електричну енергію - 283,92 грн.

Як зазначено в п.2 "Порядку надання пільг, компенсацій і гарантій працівникам бюджетних установ, військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, органів і установ виконання покарань, податкової міліції", затвердженого постановою КM України №426 від 31.03.2003 року із змінами і доповненнями, внесеними постановою КM України від 11.02.2004 року №148 пільги компенсації і гарантії, на які мають право пільговикі, надаються шляхом відшкодування пільговику передбаченої законодавством частини фактичних витрат за користування житлом (квартирної плати), паливом, телефоном, комунальними послугами та за проїзд. Відшкодування зазаначених витрат проводиться щомісяця або раз на квартал за рішенням керівника установи. Відповідно

 

до п.5 вказаного порядку для відшкодування фактичних витрат пільговик подає в бухгалтерію установи копії квитанцій про оплату за користування житлом (квартирну плату), паливом, телефоном і за комунальні послуги у строк, за який здійснюється відшкодування, а також довідку про склад сім'ї.

Згідно квитанції до прибуткового касового ордера НОМЕР_5 вартість наданих послуг з теплопостачання за період з жовтня 2003 року по грудень 2005 року в розмірі 1476,86 грн. була сплачена ОСОБА_1. лише 14.11.2006 року. Крім того, як вбачається з матеріалів справи позивач необхідні документи у період з 01.07.2004 року по 31.12.2004 року ні адміністрації Любешівської музичної школи, ні адміністрації відділу культури Любешівської райдержадміністрації не подавав в зв'язку з чим у вказаний період він не отримував встановлених пільг.

Крім того відповідно до п.31 Постанови KM України від 26.07.1999 року №1357 "Про затвердження правил користування електричною енергією для населення" споживач, який має право на встановлені законодавством пільги з оплати спожитої електричної енергії, повідомляє у письмовій заяві енергопостачальника про своє право на пільгу з посиланням на відповідний законодавчий акт. Пільгова оплата електричної енергії здійснюється з дня подання споживачем заяви. Заява про надання пільг по оплаті вартості спожитої електроенергії була подана позивачем 09.12.2004 року і з цього часу проводилося надання пільг.

Не звертався позивач із заявою про надання пільг і до надавача послуг з постачання теплової енергії - Любешівської центральної районної лікарні, що підтверджується довідкою №НОМЕР_6.

Також в 2005 році ОСОБА_1. одержав компенсацію на тверде паливо згідно абз.1 ч.4 ст. 57 Закону України "Про освіту" в розмірі 279,00 грн., як вказано в довідці управління праці і соціального захисту населення №3898 від 03.08.2006 року.

Відповідно до п.6 "Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги", затвердженого постановою KM України від 29.01.2003 року №117 та листа Міністерства освіти і науки України від 29.03.2006 року №1/9-188 пільговик, який має право на конкретну пільгу згідно з кількома законами України, включається до Реєстру як пільговик, що користується цією пільгою згідно з одним Законом України за його вибором.

В п.1 постанови KM України "Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати" від 01.08.1996 року №879 встановлено, що громадянам, які відповідно до законодавства мають пільги щодо оплати житлово-комунальних послуг, з 1 серпня 1996 року зазначені пільги надаються на споживання електричної енергії на комунально-побутові потреби у сільській місцевості і селищах міського типу для громадян, яким відповідно до законодавства держава забезпечує безоплатне освітлення житла (квартири) у розмірі 30 кВт.год на місяць.

Як зазначає позивач та підтверджується його особовим рахунком Любешівської філії ВАТ "Волиньобленерго", квитанціями про оплату за спожиту електроенергію та листом №72 від 05.02.2007 року пільги на споживання електричної енергії у розмірі 30 кВт.год на місяць за період з грудня 2004 року по 01.04.2006 року він отримував.

Статтею 39 Закону України "Про державний бюджет України на 2006 рік" установлено, що пільги, компенсації і гарантії, на які згідно із законами України мають право окремі категорії працівників бюджетних установ, військовослужбовці та особи рядового і начальницького складу, щодо знижки плати за користування житлом (квартирної плати), паливом, телефоном та плати за комунальні послуги (водопостачання, водовідведення, газ, електрична та теплова енергія), безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (за винятком таксі) та автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залазничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських маршрутів надаються у разі, якщо зазначені працівники мають право на податкову соціальну пільгу.

 

Пунктом 1 "Порядку надання пільг, компенсацій і гарантій працівникам бюджетних установ, військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, органів і установ виконання покарань, податкової міліці'ї", затвердженого постановою KM України №426 від 31.03.2003 року із змінами і доповненнями, внесеними постановою KM України від 18.10.2006 року №1430 також встановлено, що пільги, компенсації і гарантії, на які згідно із законами України мають право окремі категорії працівників бюджетних установ щодо знижки плати за користування житлом, плати за комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична та теплова енергія) надаються у разі, якщо зазначені працівники мають право на податкову соціальну пільгу.

Відповідно до п.6.5.1. Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата, якщо його розмір не перевищує суми, яка дорівнює сумі місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженої на 1,4 та округленої до найближчих 10 гривень.

Згідно довідки №НОМЕР_3. про заробітну плату та інші прибутки за 2006 рік ОСОБА_1 його місячний дохід перевищує суму, яка дає право на застосування податкової соціальної пільги.

Також на підставі п.14 ст.22 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" відповідач в 2006 році отримав відшкодування 50 процентів вартості твердого палива в розмірі 204 гривні.

В ст. 15 Закону України "Про боротьбу з корупцією" зазначено, що фізичні та юридичні особи, права яких порушено внаслідок корупційних діянь і які зазнали моральної чи матеріальної шкоди, мають право на поновлення цих прав і відшкодування шкоди у встановленому законом порядку. Під час судового розгляду позову ОСОБА_1 не було здобуто доказів, які б свідчили про винність певних осіб у вчиненні корупційних діянь відносно позивача та порушення прав останнього.

Тобто, взявши до уваги все вище викладене в частині позову про стягнення 2570,58 грн., як заборгованості по виплаті пільг на оплату житлово-комунальних послуг, компенсації за санаторно-курортне лікування та вартості компенсації за тверде паливо, суд приходить до висновку про необхідність стягнення на користь позивача 86,00 грн. компесації середньої вартості путівки на санаторно-курортне лікування та 561,04 грн. заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту", нарахованої до 01.07.2004 року.

Згідно ст.1167 ЦК України моральна шкода, завдана фізичній або юридичній особі неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю, відшкодовується особою, яка її завдала, за наявності її вини.

Оскільки виплата відповідачу сум компенсації середньої вартості путівки на санаторно-курортне лікування та заборгованісті з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" не здійснювалася в зв'язку з недостатнім фінансуванням відповідачів з державного бюджету, що підтверджується поясненнями представників відповідачів та матеріалами справи, то в даному випадку відсутня вина управління праці та соціального захисту населення Любешівської районної державної адміністрації, головного управління Державного казначейства України у Волинській області та фінансового управління Любешівської районної державної адміністрації.

Позовні вимоги відносно притягнення до адміністративної відповідальності відповідно до Закону України "Про боротьбу з корупцією" керівників управління соціального захисту населення ОСОБА_2, ОСОБА_3. та ОСОБА_4 є безпідставними, оскільки не розглядаються в порядку цивільного судочинства.

Вимога позивача, щодо зобов'язання управління праці та соціального захисту населення Любешівської районної державної адміністрації дати спростування через газету "Нове життя" щодо безпідставності застосування норм про податкову соціальну пільгу відносно вчителів, медиків, працівників культури не підлягає до задоволення в зв'язку з тим,

 

що дане положення є чинним і викладене в ст.39 Закону України "Про державний бюджет України на 2006 рік" та інших нормативних актах.

Згідно типового положення про управління праці та соціального захисту населення Любешівської районної державної адміністрації до основних завдань управління не відноситься розміщення тексту нормативних актів в засобах масової інформації, в зв'язку з чим є безпідставною і позовна вимога відносно зобов'язання надрукувати у газеті "Нове життя" постанову KM України "Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати" та "Порядок забезпечення працівників бюджетних установ (закладів) безплатним користуванням житлом (квартирою) з опаленням та освітленням відповідно до пункту "і" частини першої статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров'я, частини четвертої статті 29 Основ законодавства України про культуру, абзацу першого частини четвертої статті 57 Закону України "Про освіту", затверджений наказом №341/651/619/769 від 13.09.2006 року.

Відповідно до ст.З Цивільного процесуального кодексу України кожна особа має право в порядку, встановленому цим кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів. У випадках, встановленим законом, до суду можуть звертатися органи та особи, яким надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб, або державні чи суспільні інтереси. Позивач не надав суду доказів, які б свідчили про його право захищати права, свободи та інтереси інших осіб, що є підставою для відмові в позові в частині зобов'язання відповідачів виплатити заборгованість з неотриманих пільг за попередні роки вчителям, медикам та працівникам культури відповідно до чинного законодавства.

Фінансове управління Любешівської районної державної адміністрації являється фінансовим органом, який згідно п.15 ст.4 Декрету KM України "Про державне мито" звільнений від сплати державного мита.

Керуючись Законами України "Про державний бюджет України на 2004 рік", "Про державний бюджет України на 2005 рік", "Про державний бюджет України на 2006 рік", "Про освіту", "Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів", постановою KM України №426 від 31.03.2003 року "Про затвердження Порядку надання пільг, компенсацій і гарантій працівникам бюджетних установ, військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, органів і установ виконання покарань, податкової міліції", постановою KM України "Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати" від 01.08.1996 року №879, "Порядком погашення кредиторської заборгованості державного бюджету з виплат, установлених абзацом першим частини четвертої статті 47 Закону України "Про освіту" щодо безплатного користування житлом з опаленням і освітленням", затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2005 року №679, ст. 1167 ЦК України та ст.ст. 3,10, 60,212 ЦПК України, суд,-

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Любешівської районної державної адміністрації, головного управління Державного казначейства України у Волинській області та фінансового управління Любешівської районної державної адміністрації задовольнити частково.

Стягнути з управління праці та соціального захисту населення Любешівської районної державної адміністрації на користь ОСОБА_1 86,00 (вісімдесят шість) гривень компесації середньої вартості путівки на санаторно-курортне лікування особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та 0,21  грн.

 

судових витрат, сплачених позивачем на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи при подачі позову.

Стягнути з управління праці та соціального захисту населення Любешівської районної державної адміністрації державне мито в розмірі 1,71 грн.

Стягнути з розрахункового рахунку коштів державного бюджету фінансового управління Любешівської районної державної адміністрації №31429013240625 головного управління Державного казначейства України у Волинській області на користь ОСОБА_1 561 (п'ятсот шістдесят одну) гривню 04 (чотири) копійки заборгованості по виплаті пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Стягнути з фінансового управління Любешівської районної державної адміністрації на користь ОСОБА_1 1,34 грн. судових витрат, сплачених позивачем на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи при подачі позову.

Звільнити фінансове управління Любешівської районної державної адміністрації від сплати державного мита.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви на апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у 20 денний строк, встановлений Кодексом, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. На рішення може бути подано заяву про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення до Апеляційного суду Волинської області через Любешівський районний суд Волинської області. Апеляційна скарга на дане рішення суду може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду. Крім цього, апеляційна скарга на дане рішення може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

  • Номер: 6/534/60/19
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-20/07
  • Суд: Комсомольський міський суд Полтавської області
  • Суддя: Гапончук В.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 23.09.2019
  • Дата етапу: 11.11.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація