Судове рішення #841204
№ 3-478-07

№ 3-478-07

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ    У К Р АЇ Н И

«20» лютого 2007 р.                                                    м.Христинівка

Суддя Христинівського районного суду Черкаської області Вітер Л.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали, які надійшли від ВДАІ з обслуговування Голосіївського району підпорядкованого УДАІ ГУМВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, гр. України, проживаючого по АДРЕСА_1, не працюючого.

На підставі ч.1 та ч. 2 ст. 122 КпАП України ,

ВСТАНОВИВ: Гр. ОСОБА_1 08.11.2006р. о 6 год. 45 хв. в   м. Києві керував   автомобілем Богдан   н/з НОМЕР_1, здійснив стоянку на пішохідному переході,  чим порушив п. 15.9 ПДР України.

Він же 23.11.2006р. о 8 год. 45 хв. в м. Києві керував автомобілем Богдан н/з НОМЕР_1, проїхав на заборонений й сигнал світлофора, чим порушив п. 8.7.3 ПДР України. Його винність стверджується протоколами про адмінправопорушення. Вбачаючи  в  діях  гр.  ОСОБА_1 ознаки  правопорушення, передбаченого ч.1 та ч. 2 ст. 122 КупАП України.

Беручи до уваги, що адміністративні правопорушення були скоєні в листопаді 2006р. і на день розгляду адміністративної справи, в Христинівському районному суді закінчилися строки накладення адміністративного стягнення, передбачені ч. 1 ст. 38 КпАП України - справа підлягає закриттю.

Керуючись ст. 36, ч. 1 ст. 38, п. 7 ст.247, п. З ч. 1 ст. 284 КпАП України ,

ПОСТАНОВИВ: Справу об'єднати в одне провадження.

Провадження в адміністративній справі про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 закрити у зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Постанова оскарженню не підлягає. Суддя:   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація